Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 hour ago, Halvard said:

A daj jbt, štafeta Ognjen/Ivana :jerry:

I to Ivana šutira :ziga:

Pa to je genijalno, Varja-Ivana-Ognjen, nek se sami bore za sebe, da ne bude da su ovi pustili.

 

Odlično je što je Ognjen fasovao 5 glasova. Osim ovo troje što su ih prikazali, tipujem da je dobio od Kaće i možda Stefana iz dobre namere - da ide kući. Možda čak i Voje, ne bi me čudilo.

  • +1 1
Link to comment

Izgleda da je Anđela bila peti glas, prikazali valjda u CRO verziji.

 

Ovo sve bi možda bilo i zanimljivo da već u najavi nisu prikazali kako će se završiti. :fantom:

Ivana se nije ni pretvarala da joj je stalo da pobedi danas, mentalno se već odjavila. Kapiram da nije očekivala da bude onako neizvesno na glasanju, da je znala, možda bi se i potrudila na poligonu malo više i poslala još koji glas na Ognjenovu stranu.

Ali svejedno bi to bilo samo odlaganje neizbežnog.

 

Ovo sad je kao onaj najsmorniji deo prve sezone kad su crveni počeli da nominuju Nađu, a kod plavih Kristijan i Hrvoje odlučili da izađu. Nakon toga je doduše i postalo zaista uzbudljivo, pa mi tinja slaba nada da bi i sad moglo biti slično.

Link to comment

Voja malo popravio utisak 

Izvinjenje i zakopavanje sekire je bilo simpa. 

Jos da je glasao za Ognjena sve 5

 

Generalno su Crveni sinoc  popravili utisak, kao da su se prizvali. 

 

 

Imamo izgleda klan : Uros, Voja, Mitar, Tijana + mozda  Katarina

 

Stefan sam za sebe. 

 

Uros se upropasti od gladi. 

Link to comment

Iz ono malo što su pokazali videlo se koje razmere je Ognjenovo spletkarenje doprinelo užasnim odnosima u plemenu, bukvalno bez potrebe. Ivanu jesu hteli da izglasaju ali nije bilo teških reči niti onako loše atmosfere, on je devojku bukvalno gurnuo pod autobus i priredio joj scene. Ona svađa sa Vojom je bila baš mučna, ali ponavljam - još je i super što je on tako blunt pa je otišao odmah da se s njom razračunava i tako je sve izašlo na videlo.

 

Izglasali su je delom jer je ona rekla da hoće kući. Ne sumnjam da će Ognjen vrlo brzo da završi priču, prvi je od muškaraca koji leti.

@Halvard mislila sam da Anđela ne bi glasala za zemljaka, mea culpa. Zar nisu ranije prikazivali u S+ kako je ko glasao?

Link to comment

Ognjen je i sinoć na plemenskom izgledao stondirano. Dosta stvari oko njega mi uopšte nije jasno. Lik pada u nesvest, i niko, baš niko se uopšte ne osvrće na to, business as usual. Osim eventualno jednog Stefanovog komentara koji je toliko nejasan da se možda i nije odnosio na to. A kad se neko ubode na trn, danima se razglaba o tome.

Pritom, pred svima nazove Varju kurvom (!) i jedina reakcija je Varjino "Sram te bilo". Očekivao bih da bar neko u tom momentu kaže da to nije u redu, šta god inače mislili o Varji.

Počinjem da mislim da ima neku dijagnozu (ne nužno psihijatrijsku) za koju učesnici znaju, a koja se krije od gledalaca.

Edited by Halvard
Link to comment

Ognjen je prototip kako ja zamisljam ludaka.

Nisam sigurna da je ijedna njegova reakcija prava, pa i to padanje u nesvest mi je pod znakom pitanja. Ko zna kakav film on vrti u glavi.

Ocekujem da se Uros uskoro prevrne, izgleda kao da mu treba infuzija, a trci poligon zmajski.

Link to comment

to da mi sada pričamo da li ognjen ima ili nema dijagnozu, a nešto sa njim definitivno nije u redu, to je isključivo i samo krivica produkcije

 

jebu im ljudi mater po instagramu i tw i po meni su potpuno u pravu

 

komentar tipa ''kao da ih je birao žeks'' je duhovit ali bogme i istinit

 

kakvog smisla ima u crveno pleme uvalititi ženu od 100 kila (makar koliko je simpatična ) i dvoje preko 40, od toga je jedna žirafa koja ni u dvadesetim nije za ovakve poligone

 

ima li išta od toga u plavom plemenu, pa nema, dakle, totalni promašaj produkcije

  • +1 1
Link to comment

pošto nisam bila redovna u gledanju u poslednje vreme, sada malo prošnjuhala, uglavnom po instagramu, ima tamo dosta i sa cro verzije

 

i ne mogu da verujem šta čitam

 

definitivno, produkcija je usrala motku totalno

staviti u ovaj šou nekoga sa očiglednim problemima je strašno neodgovorno

šta god da je ognjen uradio, kolikogod da se zaigrao, onakvo pisanje o njemu je nedopustivo, to je pljuvanje sam tako

kako će se čovek osećati kada izađe ? ako je on u detinjstvu bio maltretiran od okoline (zbog debljine, valjda), to je moralo ostaviti traga

ne verujem da će takva osoba baš biti u mogućnosti da iskulira na svo ovo polivanje koje je sada u toku po mrežama

 

zar ta produkcija nema i nekog psihologa tamo, ovo baš deluje kao igranje sa ljudima

varjin primer je sličan, morali su da pretpostave šta će da se dešava

  • +1 1
Link to comment

Malo o Plavima:

 

Matea kao slučajno kaže kako joj je čak i Nikola prirastao srcu, te bi joj bilo baaaš hevi da bilo koga stavi na papir, ako izgube borbu koju su kasnije pobedili. Uvregjeni Luka se na to izleće i kaže da će, i pored izvinjenja, glasati za Aleksa do kraja šoua. :sleep:

Damjan je ubedljivo najbezbedniji, možda čak u oba plemena. Lik donosi hranu na sto, konjoše po kampu ali i retko ide u borbe. Pre svega loš poligondžija (statistika očajna, 33%) a drugo, neće plavi da rizikuju da fasuje povredu pa posle toga hrane jok. Bolje i da ga drže da navija u borbama, jer hrana je ipak najveći luksuz. Možda nije materijal za pobedu ali može daleko da ode.

 

Mihaela ima najbolju statistiku u Plavima - 75% (Jakob sa "svega" 63%, Matea 62%). Ubedljivo najjači ženski survivalist u oba plemena imho, čak bolji skor ima od standardno dobrog Uroša. Pun pogodak su napravili što su joj dali 2nd chance.

 

Nikolica se nešto kao povukao. Valjda mu ide u prilog onaj epski raspad međ' crvenima. Ne bih rekao da je ufitiljio, s obzirom da su maltene siti.

Nensi mi je totalno bezlična, bar za sada. Aleks gotovo isto, osim onog beefa sa uvregjenim Lukom dečko skoro ništa nije pokazao. Statistika čist prosek, 55%. Lukina stat. tek malo bolja, 58%.

 

Martina 59%; ispade mnogo bolji igrač nego na prvi pogled, ali joj ide na ruku i što su žene crvene toliko loše, kao da su birane po partijskoj liniji... Što me ne bi čudilo uopšte, s obzirom da govna unište sve čega se dohvate, a drugačije ne možeš ni da prdneš ako nisi njiov.

Edited by Medusa_trip
Link to comment

Dorijana Greja sam zaboravio, sa čitavih 42% doprinosa. Među slabijim likovima u oba plemena. Ne znam šta bih više rekao za njega, osim da nije u stanju ni bod da donese čak i kad se crveni dogovore da izgube.

Edited by Medusa_trip
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...