Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

48 minutes ago, Halvard said:

Ne znam baš koliko je pouzdana ta statistika, otkud Varji 6 pobeda?

Meni još čudnije otkud Mitru 3 pobede?

Link to comment

Mitar i Varja imaju pobede u vučenju konopca. Očito su im računali svaki bod a ne ceo poen.

 

Ne treba da se zanemari koliko dugo su samo tri muškaraca u crvenima išli u poligone, tako je lakše kiksnuti nego da igraš jednom u pet dana.

Edited by Valkyrie
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Mitar i Varja imaju pobede u vučenju konopca. Očito su im računali svaki bod a ne ceo poen.

Da, verovatno se o tome radi. Na onim klasičnim 1 na 1 poligonima mislim da je dvaput pobedila Katju i to je to.

Link to comment

I ova Mateina statistika je Vs Varja u 90% slučajeva. Nemam utisak ni da je Mihaela toliko dobra, pre da je crvena XX crew šuplja na sve strane.

Statistika takođe kaže da je Vesna egal sa Tijanom što nije delovalo, mada je Tijana dosta počela da gubi u poslednje vreme i samo na kurčenje glumi alfa ženku plemena. Njeno ponašanje mi se ne sviđa previše, kao neka mean cheerleadersica je.

  • +1 2
Link to comment

Koliko je fer što su dozvolili Mihaeli ponovno učešće? 

Mislim da je ons u velikoj prednosti u odnosu na druge. Bila je tamo kratko, ali je za razliku od drugih znala tačno šta je čeka. Plus je u kontaktu sigurno bila sa nekim od ovih što su učestvovali. Zna priče iz prve ruke. 

Link to comment

A šta znam, ono kako je ona "učestvovala" prošle godine, mogao sam i ja tako, razbijem se na prvom poligonu, nedelju-dve lečenja van kampa i aj ćao. :fantom:

Nije iskusila ni gladovanje, psihičke krize zbog poraza, izolovanosti, međuljudskih odnosa... A sigurno nije jedina koja poznaje bivše učesnike. 

Jedino što mislim da ima sreće u smislu da ovogodišnja ekipa plavih mnogo više odgovara njenom karakteru, prošle godine su plavi počeli da vade oči jedni drugima posle 3 dana, mislim da se ne bi tu dobro snašla.

 

A uprkos statistici, baš je ne vidim kao nekog terminatora, makar još uvek. Ne može da se poredi sa Nevenom i Milicom; ili čak prošlogodišnjom Sanjom. 

Link to comment

Tek sad sam uspeo da pogledam poslednju epizodu jer genijalna programska šema Nove M :covid19:

 

Definitivno nije trebalo da izgube ovu borbu, bez obzira na dogovor. Da sam tamo, jebo bi im kevu za ovo. Kakvo uslišavanje želja'n'shit, oće upišulja kući, neka Plavi idu na plemenac bRe pa nek se znoje ko će da im se vrati & dal će da im se vrati. A pre toga, da glasaju. Ionako su dosadni do bola sa koji smo mi nama carevi žvakom.

 

Kakve morončine su Crveni, reči nemam.

Link to comment

Ne zaboravi da plavi i crveni zapravo igraju sami između sebe, u konačnici. Ne bi se niko preterano znojio da li će neko iz plemena da im ode kući, to je jedan rival manje za finalnu nagradu.

Link to comment
11 minutes ago, Medusa_trip said:

Tek sad sam uspeo da pogledam poslednju epizodu jer genijalna programska šema Nove M :covid19:

 

Definitivno nije trebalo da izgube ovu borbu, bez obzira na dogovor. Da sam tamo, jebo bi im kevu za ovo. Kakvo uslišavanje želja'n'shit, oće upišulja kući, neka Plavi idu na plemenac bRe pa nek se znoje ko će da im se vrati & dal će da im se vrati. A pre toga, da glasaju. Ionako su dosadni do bola sa koji smo mi nama carevi žvakom.

 

Kakve morončine su Crveni, reči nemam.

crveni ako misle da se ikad dokopaju hrane moraju da izbace 3-4 indijanca minimum.

 

vezano za ranije diskusije o izboru crvenih takmičara slažem se da se radi isključivo o grešci produkcije koja je omašila šou, kao da su se pogubili balaveći za raznim farmama :fur: 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Ne zaboravi da plavi i crveni zapravo igraju sami između sebe, u konačnici. Ne bi se niko preterano znojio da li će neko iz plemena da im ode kući, to je jedan rival manje za finalnu nagradu.

 

Da, ali je i do brojnosti bivšeg plemena posle ujedinjenja. Uvek su u prednosti oni kojih ostane više nego oni koji dođu sa manje igrača. Oduvek je tako, bez obzira na produkciju.

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Ne zaboravi da plavi i crveni zapravo igraju sami između sebe, u konačnici. Ne bi se niko preterano znojio da li će neko iz plemena da im ode kući, to je jedan rival manje za finalnu nagradu.

Zavisi u kojoj fazi igre. U nekim periodima plemenu ne odgovara da bilo ko njihov ispadne ako dobro funkcionišu kao tim i svi doprinose pobedama. Ili ako imaš dva potencijalna kandidata za ispadanje koji su dobro povezani sa delom ekipe, tj.ako postoje dva klana, pa svojim glasom možeš da se zameriš drugima i od sebe napraviš metu. Zavisi i ko ima ogrlicu ličnog imuniteta (tj. da li mogu uopšte da nominuju Nađu :D) i tako dalje.

Najveća drama u prvoj sezoni bila je kad je plavo pleme moralo da izbaci jednu takmičarku zbog pravila o broju muškaraca i žena u timu, što one u tom trenutku nikako nisu htele, na kraju se ispostavilo da je to glasanje indirektno odlučilo pobednika (odnosno pobednicu :happy:) sezone.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Sara said:

crveni ako misle da se ikad dokopaju hrane moraju da izbace 3-4 indijanca minimum.

 

Psihološka prednost se stiče tako što pobeđuješ u borbama. Mogla je Varja da ispadne protiv nekog plavog pa bi bila odrađena ta 'selekcija Indijanaca'. Ali, šta se dešava ako slučajno ispadne plavi a Varja se vrati u pleme? Morali bi (kao i crveni) da trče po tri puta po poligonu, štiteći lifeline Damjana koji donosi hranu. To onda više ne bi bilo ni 9 već svega 8 igrača, koji bi neminovno prsli vremenom zbog preopterećenja.

 

Pometnja koju su mogli da izazovu pobedom koju su pustili je nemerljiva sa ispadanjem bilo Varje ili Ivane. Vredelo je rizika a oni su, umesto toga, poslušali Ivaninu želju. Ionako bi im bilo isto, ispala jedna ili druga...

 

Ali, da je jedan Plavi ispao-la, ništa više ne bi bilo isto.

Edited by Medusa_trip
Link to comment

Plavi trenutno mogu da bace Nensi pod voz i da ne im ne bude ništa. Nakon nje kapiram da je Nikolica sledeći, ali onda bi i ribolovac morao da učestvuje na poligonima.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
24 minutes ago, Halvard said:

Plavi trenutno mogu da bace Nensi pod voz i da ne im ne bude ništa. Nakon nje kapiram da je Nikolica sledeći, ali onda bi i ribolovac morao da učestvuje na poligonima.

 

Narušila bi se i ta čuvena harmonija u plemenu, koju toliko potencira Matea. Oko nje se svi okupljaju, komplet slika je kreacija The Sisterhooda s njom na čelu. Zriktala je muške kao vojsku i svaka joj čast na tome. Otud i oni komentari od pre neki dan, U Crvenima vlada vidni patrijarhat a žene to prihvAćaju.

 

Tvrdim, nisu smeli Crveni da im puste borbu ni po koju cenu.

Link to comment

@Medusa_tripPo mom misljenju nije moglo bolje nego kako se desilo.  Zadnja igra je bila 'kako sejete, tako zanjete' i svidja mi se. U ovom trenutku Plavi su totalno nebitni za Crvene, jer crveni  imaju previse clanova koji gube sigurno i njih moraju da ih se rese ekspresno.

Osim toga, nerviraju me.

Znaci, plan za koji glasam je da crveni ginu na poligonima za hranu, a sledeca dva duela da budu duplo crvena. 

 

Plavi bi kad im dodje vreme za masnu dasku, mogli da idu ovim redom:

Alex

Nikola

Dorijan

 

 

Edited by Sara
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...