Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

14 minutes ago, Milošica said:

Ivana gotivna, šteta da ispadne. A nepopularno mišljenje, voleo bih i da Matea dogura što dalje :fantom:

Ti si nastran.

  • Haha 1
Link to comment

Ivana je losa na poligonima, ali nisam bas primeetila da je 'zmija i ljudsko smece' kako su je izvredjali Ognjen i Voja.

Pitam se dokle bi ovo ludilo stiglo da Voja nije tako ispizdeo na Ivanu pa se sve raskrinkalo.

 

Najsmesnije je kad Ognjen kaze Varji  'nemoj nikad vise da si mi se obratila' , rodjace, zemlja zove 🙄 Decko je opasno potcenio ostale plus je izgleda i patoloski lazov.

Edited by Sara
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Ovo je ili nekakav nevešt potez produkcije da učini show zanimljivijim ili je Ognjen jako creepy. 


Bukvalno sam isto pomislio, apsolutno nema nikakvog rezona da se ova priča, kakva god da je, sad povlači kad imaju zicer kandidata za izglasavanje.

Link to comment

Videlo se od početka da voli da drži vakelu ali ove sinoć nepovezane rečenice koje veze s vezom nemaju su stvarno bile wtf.

"Ja potičem iz poštene porodice" a na tapetu zbog spletki i laganja :lolol:

"Imam dva grama mozga u glavi, možda meni na čelu piše da sam glup ali .."

Ljudi oko njega wtf uz Stefana koji uleće da odnese pijanog ortaka iz paba dok ne dobije batine. 

 

Večeras nema?

Link to comment

Mislim da se na plemenskom Stefan umešao jer se zaista brinuo da Ognjenu može da pozli, u jednom trenutku je Ivani rekao nešto u fazonu, znaš li šta sad njemu može da se dogodi sada, na šta je ona rekla da joj je žao i da će prestati da priča.

Lik je definitivno izgledao drogirano, plus ono padanje u nesvest koje nikoga nije previše iznenadilo tako da pretpostavljam da nije prvi put... Ne znam šta da mislim o tome.

 

Čitava priča sa investigejtovanjem i ekspozovanjem Ivane koja bukvalno ima nacrtanu metu na čelu i viđena je ispadanje je toliko suluda i besmislena da ne postoji scenario u kom Ognjen izgleda dobro posle svega. Ili stvarno ima psihičkih problema i jednostavno se fiksirao na Ivanu iz nekog razloga ili je zaista hteo da rovari protiv Voje, samo je to izveo na spektakularno glup način. Ili po malo od oba.

Link to comment
14 minutes ago, Halvard said:

Ili stvarno ima psihičkih problema i jednostavno se fiksirao na Ivanu iz nekog razloga ili je zaista hteo da rovari protiv Voje, samo je to izveo na spektakularno glup način.

Moguće oboje. Ivanu ne podnosi jer ga je silno uvredila kad ga je nazvala Vojinim potrčkom + mu nije bacila kosku da čestita za igrlicu ličnog imuniteta.

 

 

Pisala sam još koješta ali kapiram da se previše investiram u njihove debilne priče, bolje da se spremam za goste.

 

 

P.S. Ali što su nemušti... Ivana i Varja ne znaju da sastave prosto-proširenu rečenicu, Ognjen pa tek, Uroš limitiran jezikom.. nije ni čudo što im je Mitar božanstvo i Mesija.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Milošica said:

Ovo je ili nekakav nevešt potez produkcije da učini show zanimljivijim ili je Ognjen jako creepy. 

 

Meni je Ivana gotivna, šteta da ispadne. A nepopularno mišljenje, voleo bih i da Matea dogura što dalje :fantom:

plavi - matea

crveni - stefan

Link to comment
11 hours ago, Valkyrie said:

Ako mu se ne sviđa Ivana, ne znači da je automatski ženomrzac.

Uroš i dalje ima kredita, briga me što se druži sa Vojom, zadivljujuće je koliko je uspeo da ostane neupleten u ovaj skandal a tu je u epicentru i pominju ga.

 

U pravu si, nespretno sam se izrazio. Posmatrajući njegovo ponašanje, vaskoliko mlataranje onim ručerdama i visokoartikulisanim praznoslovljem, zaključih da lik ima naviku da bude u centru pažnje. Patrijarhalnih svetonazora, jašta, prosto mi se nametnula mizoginija. Bar u tragovima. Sa sve onim spartanskim šlemom na majici...

 

... što me podseti na onu čuvenu sezonu, 2009. čini mi se, gde se desilo spartanstvotm u plemenu. A završilo se... Koga ne mrzi neka potraži, da ne spojlujem. Svaka epizoda je suvo zlato. :ziga:

 

Spoiler

Šteta je što ta sezona nema poslednjih 5,6,7 epizoda. Zakon, kakav je bio stari Survivor... Bejah nelenj te sam potražio odgovore; ostalo je da Klemen (lik koji je došao negde do finala) uploaduje tih poslednjih nekoliko epizoda, što nije učinio iako je rekao da će ih metnuti na YT. Do danas, tih epizoda nema nigde.

 

Edited by Medusa_trip
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...