Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

6 minutes ago, Valkyrie said:

Nema, izašle joj fleke od sunca. Pitaj @Svemir Zeka o toj neprijatnosti 

 

@goofs

radi se laserska epilacija, gospodine Gufs, updejtujte se malo!

Meni brkovi rastu samo po suncu, ako ne koristim zaštitni faktor. Šalim se, izađu pege tačno iznad usta i iz daljine izgleda kao brkovi. 

 

Inale, ne znam šta je diskusija, nisu dovoljno dlakave za boravak na pustom ostrvu?

Link to comment

Žao mi je što je izgubila Martina, ali drago mi je što je "Pokidala sam, rasturila sam poligon, ubila sam je, zgazila sam je, ostala je pola sata iza mene... ali jbg, imam dve leve ruke" ispušila, pa makar i od Matee.

 

Link to comment

Ne znam, sećam se da je prošle godine u finalu Tonka imala baš onako mini bikini i da nisam mogao da ne primetim da izgleda baš onako nedlakavo.

Nisam perv inače, stvarno.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Fakat je Nika i jela i čula se s kevom i sve nagrade ikad imala.

Oni su jeli neke kroasane i kad su dobili pisma, sećam se.:D

Na kraju su kao nagradu dobili odlazak na pijacu i tamo umesto brašna kupili tortu, sito pa besno. :D

 

Nedostaje mi ta sezona, jbg.

Link to comment

Hmmm, moraću da malo obnovim gradivo. :think:

A šta je beše ono bilo s pozivom, plavi osvojili video poziv, a crveni dobili običan kao utešnu nagradu? Jer sećam se Neveninog plakanja i Tene koja je iskulirala ukućane i tražila da vidi mačka, ali i Nađine tetke sa "bUdalo, ti si najjača karika tamo" i Stevana koji pita brata da li trenira.

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 gde seru

Jasno je da si propustio prošlu sezonu i plavu takmičarku Anđelu-Anđu Ćaćić iz Gospića, koja je detaljno opisivala svoju stolicu. Imaj milosti prema nama koji smo to apsolvirali.

 

Spoiler

Pričali su o tome i takmičari nakon prve sezone, svi su imali hemoroide. A dosta se pričalo i o Rokovoj eksplozivnoj krvavoj dijareji.

 

Edited by Halvard
  • +1 1
Link to comment

A, Norica, bila je tak lijepa i Tonkin verni sidekick, kako je završavala prljave poslove za nju i vrhunski izlobirala Sanjino izbacivanje. Meni dovoljno :happy:

Plus joj se sviđa Martina i ne sviđa Tijana, bombonica!

Link to comment
10 hours ago, goofs said:

Malo se nadovezujem na onaj citat Dinčića, ovi uslovi ne deluju ni blizu rigorozno kao ti tada. Svi deluju čisto, uredno, na savetu i skockano, ko da su na godišnjem odmoru na kom se slabo jede.

 

Ma ovo je čista konfekcija, nego gledam jer volim Survivor kao koncept. Svojevremeno je išao lajv u neko nedoba i trajao do pred zoru, možda sve zajedno 3 sata programa. Recimo, vidiš lika kako se izležava, tišina okolo, a kadar traje i po nekoliko minuta. Onda, pola plemena se brčka u plićaku i vodi se tipičan čitčet, i tako dalje. Kasnije produkcija izvuče najbolje i ubaci u epizodu koja se emituje sledeće večeri.

 

Najjača je fora da se ljudi zaborave da su kamere tu i tek tada vidiš kakav je ko, zapravo. Kad dođe vreme da krene program uživo, odn. neposredno pre toga, kreću i promene u ponašanju, pa glumatanja, etc. A ovo lasersko uklanjanje dlačura je tih godina sigurno bilo u krv skupo, s obzirom da su se sve žene žalile. Kraljevstvo za Bic brijač. :D (bio je uključen među nagrade i tretman koji obuhvata depilaciju)

Link to comment

Oplakah :lolol:

 

Quote

It's hard to relax as waves crash against your back and fish swim around your legs. And unless you have access to an isolated stretch of beach, you'll be doing this while staring at your camp full of tribe mates who know exactly what you're doing.

.......

Anyone old enough to remember the 1980 movie "Caddyshack" knows the pool scene, in which a kid tosses a Baby Ruth into the water and causes a panic. That same thing happened on "Survivor: Philippines," except, unfortunately, it wasn't a candy bar.

 

https://www.businessinsider.com/survivor-contestants-how-do-they-poop-go-to-bathroom-2021-11

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...