Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

14 minutes ago, dùda said:

Izgubila je i to tako da je delovala baš jadno.

Totalno bez fokusa.

Ma sama oborila sopstveni totem oba puta, jebena karatistkinja bez osećaja i mirne ruke.

Katarinu nije trebalo da šalju kad je već propustila prvi krug. Ivana isto pajserski. Ostali i tako i tako.

Link to comment
8 minutes ago, Halvard said:

Ako je za utehu, crveni su sve bliže, prošli put -2, sad -1. 

Kad u ovoj igri gde nema jurnjave, provlačenja, preskakanja i gađanja nisu odneli pobedu - ne vidim čemu imaju da se nadaju dalje.

 

i moram opet: nije Varja jedina luzerka ali je definitivno najluzerskiji tip igrača i pasivno-agresivni energetski vampir koji posle onako jadnog performansa protiv jebene Matee koja joj uze dva poena ni kriva ni dužna, ide na klupu i plače a ostali pokušavaju da je teše. Tj Vesna, lupeta neko psihološko sranje na koje ostali prevrću oči.

Edited by Valkyrie
  • +1 2
Link to comment

Ja sam iz poprilično pouzdanih izvora čuo da se turska produkcija pitala za apsolutno sve, pa samim tim i za izbor takmičara. 
 

Meni deluje istinito, no ostaje promil šanse da je to možda samo paravan priča za javnost da raznorazni ne bi vukli Bokija za rukav da im sredi učešće u Survivoru, pošto sam siguran da ima takvih.

Link to comment

Sad crveni da tankuju dve sledeće, da bi se rešili jedne slabe karike. I red je da neko crveni ispadne, pa me ne bi čudilo i da produkcija sad uvali dve igre koje baš idu na ruku plavima.

Osim ako ne naprave neki plot twist, pa opet uvale Varji tajni imunitet. :jerry:

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Pa garant i jeste neki Turčin, zna se da su nam oni dušmani. Vidiš šta nam je uradio.

A kako je tek meni, nit Nevene, nit Tonke :violina:

  • Tužno 1
Link to comment

Gledam sad Survivor plus od sinoć. Marko deluje kao skroz OK dečko, vrlo lepo sažima ™ situaciju u crvenom plemenu, posebno oko Mitra i Vesne.

Link to comment

Parafraziram izjavu Urosa o podeli hrane, otvarajte spoiler na sopsvenu odgovornost.

Spoiler

Ja kad mrdnem ovaj moj muski kurac, znate koliko kalorija potrosim, a vi zene vi nemate kurac, pa sto hocete jednako hrane.

 

Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

Spletkarenje i tračaranje nivo Veliki Brat na kub, više ne znam ko, šta i kako :wacko:

Ali se kvalitetno piče na gomili, ništa više na finjaka, dobro je.

Neverovatno kakvo ponavljanje obrasca iz sezone u sezonu koji savršeno prikazuje ljudska bića u doba izobilja/sitosti i oskudice/gladi. 

Prošle sezone je plavo pleme bilo na ivici da se poubija kad im nije išlo, sve začinjeno čoporativnim lovom na nepodobne bez obzira što su bili najjače jedinke.

 

Ivana je izgleda provaljena 100%, prilično je ispala naivna i deluje da i sama jedva čeka da ode kući. Kad je izbace biće gore ispraćena nego Ivona prve sezone.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...