Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

3 minutes ago, goofs said:

A čekaj, oni izglasaju Megi, a Megi ima imunitet znači da bi Varja ispala bez borbe?

 

Ne. Ona bi uložila taj imunutet i bila izuzeta iz glasanja. Na duel bi išao neko drugi iz plemena.

Edited by Medusa_trip
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

A čekaj, oni izglasaju Megi, a Megi ima imunitet znači da bi Varja ispala bez borbe?

 

Ne, onda bi ispao drugi po broju glasova.

Sad bi bilo nerešeno, išlo bi se na javno glasanje i skoro izvesno bi najebao Nikolica. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, goofs said:

Aha, kao forsirali su je da potroši imunitet da ga ne bi čuvala za kasnije, kapiram

 

Pa da, s tim što nije imala imunitet. :D

Izgubila je tu borbu baš od Varje a plemenu rekla tek pre par dana da taj imunitet postoji. 

I evo koliko su joj poverovali...

Mislim da su mooda pojeli, videlo im se po facama. :D

Link to comment

Martina i Mihaela su izgledale spremne da se obese, mislim da inače sigurno ne bi glasale za Megi i da se žive jedu što su dopustile da ih nagovore.

Glupa Matea je povela tu priču da bi testirala Megi, a sigurno je i Nikola to potencirao da zaštiti sebe, jer ako Megi ipak nema imunitet, on je bezbedan.

Edited by Halvard
Link to comment

Imbecili Matea i Nikolica, oni ZNAJU da Magi laže, a svakako prežalili Varju, jer logično da će nju bilo ko njihov izbaciti. I dalje bez blama komentarišu kako su crveni nefer prema njoj i ne daju joj šansu a oni Katiu šutnuli trepnuli nisu - legit

 

Ivana "naših novih saplemenaca" :lolol:

 

Anđela 150% Montenegro, najbolja u svijet, niko nije u pravu no samo ona.

Nensi cmizdruša, usraću se. 

 

Izvinite opet kasnim s pregledom.

Edited by Valkyrie
  • Haha 2
Link to comment

Megi je mnogo mila osoba, čudno mi je ipak da je dobila SVE glasove osim svog i od novih.

Izgleda da se baš nije uklopila.

 

Crveni u euforiji zbog Varjinog kambeka, pa bar su oni što nisu glasali za nju mogli da fejkuju malo :lolol:

Link to comment

Iako Varjin povratak verovatno znači još gladovanja za crvene, pogotovo što se i Mitar vratio u igru, drago mi je što je pobedila samo zbog onih podsmešljivih komentara plavih 'sigurni smo da se naš vraća ko god da ode u duel'.

Link to comment

Pa, Survivor je i kad se vraćaš sa duela. Treba i to umeti.

Varja je dosta kasnila za Megi a onda ubacila u petu.

Mislio sam da će joj pasti kocke kad se onako izvinula da uzme poslednju.

A ono međutim. Moram priznati da mi je drago što je pobedila.

  • +1 1
Link to comment

Kako su crveni odvratni, Vojko V I ovaj Afrikaner, Varja se vratila pa ce sad oni jadni da gladuju.

  • -1 1
Link to comment

Varja treba da ide kući, jako je slaba takmičarka i nisu joj drugi krivi za to.

brt aj što je na poligonima najsporija ikad nego sad ne može više ni vola da ubode. 

Link to comment

Ne gube crveni tesno nego ih plavi uredno razvaljuju, pa da je Varja taj tas na vagi koji ce da prevagne. Sto naravno ne menja cinjenicu da je uz Mitra najslabiji crveni takmicar.

Link to comment

Pa nije baš tako, i nije isto ako izgubiš za dlaku od jakog takmičara ili te obruka redovno svako njihov uključujući i kukavnu Katiu.

ja se slažem da ona nije jedina problematična, pisala sam da je po meni Vesna isto baš baš slaba ali očigledno ima i drugih faktora osim minus bodova.

 

danas je Varja bar dobro uradila što je uzela Mihaelu jer to znači umesto -2 bar samo -1 poen.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...