Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Tijana sramotno gađa, misli da je dovoljan motor u napucanom dupetu.

najbolje bi bilo da mogu Uki i Stefan samo da idu a ostali da čuče na klupi.

blamaža

  • +1 4
Link to comment

Nisam sve gledala, ali čini mi se da Voja ima jako lošu statistiku.

Ništa od Tijanine brzine kad je u gađanju čista nula.

Ona jedino u štafeti može da bude prednost.

  • +1 3
Link to comment

Voja danas 1-1, išao dva puta danas. Tako nekako mu bude učinak, polovičan.

Ognjen je malo zatrokirao u poslednje vreme i vidno je nervozniji. Uroš izuva kao i Stefan. To je to.

Link to comment

Crveni su ispustili momentum kad je Katarina uspela da izgubi od Matee koja je bila skandalozna na poligonu. Mislim da niko nije napravio toliku prednost i svejedno je nije iskorostila, mogli su tad baš da se odlepe.

 

Mitar je onoliko kenjao Ivani kad je onda promašila stranu, a od tad je napravio dva slična gafa.

 

Nikako da ukapiraju Afrikanerovu doktrinu da nije samo bitno da li je neko pobedio, već i kakav mu je bio protivnik. Slati Tijanu da ponovo ide na najteže gađanje u Survivoru je baš ogroman fail.

 

Ako ništa, makar su za promenu crveni dobili pravo pojačanje, Stefan kida (mada ga čekam da ogladni :D), Anđela deluje dosta bolje od Nensi.

  • +1 2
Link to comment

Matea mi je bila danas čak i simpatična, stigla nekako u pocepanom topu* :wub:  i bez gumice za kosu, ko da se tukla s krokodilima u onom blatu. I takva nije odustala i izgubila fokus, respekt. Sećam se pretprošle sezone kad je Jovy Tomy prošla kroz blato pa posle plakala jer je isprljala kosicu :wub:

 

* nažalost, sise su disadvantage u Survivoru.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Heh, sad i Ivana šutira mrtvog konja, ovo je već malo overkill, svakako će Varja biti opet izglasana.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Halvard said:

Heh, sad i Ivana šutira mrtvog konja, ovo je već malo overkill, svakako će Varja biti opet izglasana.

Nisam to videla, šta bi?

Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Nisam to videla, šta bi?

Privalila se Voji, Tijani i Kaći bukvalno s pričom "Zašto kažete da sam najslabija karika kad ima neko još gori od mene" :D

  • Hvala 1
Link to comment

Pa ni ne kažu da je najslabiji igrač već da je neprijatna ovako i da je njen karakter pre razlog glasanja nego poligoni (mada ni na njima ne briljira).

ja trenutno nijednog XY crvenog ne bih izbacila (pa ni Mitra) ali kod XX je red podugačak. Još plavi liferuju svoje ženske slabije pa nema lakih bodova na tom frontu osim možda ove nove Nensi.

Link to comment

Generalno su žene dosta slabe ove sezone, u najboljem slučaju je to nivo jedne Sumeje. Tijana se izdvaja brzinom i spretnošću na poligonu, ali to joj baš ništa ne znači kad se 80% igara završava gađanjem, a ona to prosto ne ume.

Edited by Halvard
Link to comment

Dobro je, izgleda da ti je promaklo ponovno poređenje Martine sa Nevenatorom :lolol:

naravno, Boki Delulu Perić

Link to comment

Jao da, zaboravio sam da prokomentarišem to svetogrđe :lolol:

I još ona usporila bukvalno kako je on to izgovorio, prava komentatorska kletva :D

 

BTW, Vesna danas uopšte nije igrala, a čini mi se ni u petak. Mislim da je u prvoj sezoni važilo da oni koji nisu izabrani u prvoj rundi moraju da otvore drugu, to je bilo mnogo bolje.

Link to comment

Varja nije dovoljno opravdanje za gubitnicki niz Crvenih, i da je izbace tropa su.

Moraju da se rese skoro pola plemena.

 

Ne komentarisete Mitrovo podmetanje u stilu 'nije da ja kazem da Varja treba da se samoizbaci nego da bi to Voja trebalo da predlozi'😂 

Varja ako nasedne na ovo onda je budala.

 

Jedino sto trenutno moze da spasi Crvene je da Plavi kolektivno dobiju dijareju.

Edited by Sara
Link to comment

juče se varja žalila da ne oseća podršku od saplemenika u igrama, pa ni u eliminacionim, dok su se plavi drali za megi, mislim da je onda ona iz inata ubrzala i pobedila, da su navijali za nju predala bi se iz sažaljenja šta čini svom timu :D

- tačno je da ima još puno slabih karika, vesna, mitar, ivana, mala tijana na koju izgleda pogubno deluje gladovanje, ne sećam se da je baš imala 2 leve u prvoj nedelji...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...