Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

21 minutes ago, Halvard said:

Ladno preko EPG-ja može da se prati, bez tona naravno. :D

 

  Reveal hidden contents

Izglasan Kalu.

 

Šta je EPG?

  • +1 1
Link to comment

Ono kad premotavaš unazad, pa ti se pojavljuje slika trenutnog kadra. Kod mene je radilo samo kad sam vratio na kraj prethodne emisije.

 

Nisam ukapirao baš igru, punili su neke boce valjda, ko poslednji napuni, ispada.

  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, Halvard said:

Ono kad premotavaš unazad, pa ti se pojavljuje slika trenutnog kadra. Kod mene je radilo samo kad sam vratio na kraj prethodne emisije.

 

Nisam ukapirao baš igru, punili su neke boce valjda, ko poslednji napuni, ispada.

Ne nego je bila igra balansa. Držali su one posude sa tečnošću da se ne proliju.

  • Hvala 1
Link to comment

Kakva karma stiže Lakicu, neveruem, od “voleo bih da vidim duel Marka i Bojana” preko “bilo bi za nas idealno da Nina osvoji ogrlicu pa da nominuje Bojana u duel sa Kaluom” do “nominujem Lazara :by:” 

 

@Halvard nisi uspeo da ukačiš obrazloženje nominacije?

Link to comment
5 minutes ago, dùda said:

Ne nego je bila igra balansa. Držali su one posude sa tečnošću da se ne proliju.

 

Ali zašto je onda poslednji ispao? 

Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

Kakva karma stiže Lakicu, neveruem, od “voleo bih da vidim duel Marka i Bojana” preko “bilo bi za nas idealno da Nina osvoji ogrlicu pa da nominuje Bojana u duel sa Kaluom” do “nominujem Lazara :by:” 

 

@Halvard nisi uspeo da ukačiš obrazloženje nominacije?

Bilo je nešto okruglo pa na ćoše, kao pričao je Bojan o tome ranije i sa Lazarom i sa Kaluom.

A pošto je David poslao Lea u borbu, onda ni Bojan nije hteo da šalje ženu, i tako je nadrljao Lazica.

Link to comment
2 minutes ago, Halvard said:

 

Ali zašto je onda poslednji ispao? 

Ne kapiram šta me pitaš ? 

 

Nije poslednji ispao. Ispadali su oni kojima je ranije padala posuda 

Link to comment

Aj kad smo već ispoilovali :D

 

Koliko sam video, prvi je igru završio Denis, pa onda Kalu. Ostali su Leo i Lazar, onda je Leo završio i Lazar je ostao poslednji i ispao.

Tako sam makar ja ukapirao.

Link to comment
6 minutes ago, Halvard said:

Aj kad smo već ispoilovali :D

 

Koliko sam video, prvi je igru završio Denis, pa onda Kalu. Ostali su Leo i Lazar, onda je Leo završio i Lazar je ostao poslednji i ispao.

Tako sam makar ja ukapirao.

Jeste.

U prvoj turi su te posude pale nekako istovremeno Leu i Lazaru tako da su pobednici bili Denis i Kalu.

Btw,  Kalu je bio najbolji, neverovatno miran.

U drugom krugu, opet su skoro istovremeno pale posude, ali Lazarova je pre dotakla dno i razbila se. Bukvalno pola sekunda posle je pala i Leova, ali ipak posle Lazarove.

 

Edited by dùda
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...