Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

35 minutes ago, nisam ja said:

Op, lukica i natašica zajedničko tuširanje. 

Ne da bi se skino go.

 

Trebalo je da produkcija da ubaci neki momenat seksa pod tuševima.

 

Ako neko slučajno neće, makar u Dominikani ima gomila načina za pretnju/ucenu.

Link to comment
57 minutes ago, Valkyrie said:

Kalu je naporan za sve pare, kakav mali Kalimero, propast! Koga briga što njemu nije prošla taktika, nije ni Lazaru i ćao sad, šta da se radi. Sladak je ovako i dopada se Anđeli koja jedva čeka ujedinjenje (dečko je kaput!) tako da možda dobije kompenzaciju, tj fasuje je™. 

 

 

Ja sve vreme mislim da on uopšte nije toliko mutav, samo je imao pogrešan pristup i ostavio loš početni utisak, a to se teško menja u hodu.

Setimo se samo kako je vešto plasirao priču o svojoj bolesti među tada dominantnom strujom.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Trebalo je da produkcija da ubaci neki momenat seksa pod tuševima.

 

Ako neko slučajno neće, makar u Dominikani ima gomila načina za pretnju/ucenu.

Jovana, ti li si:unsure:

Link to comment
48 minutes ago, Halvard said:

 

Ja sve vreme mislim da on uopšte nije toliko mutav, samo je imao pogrešan pristup i ostavio loš početni utisak, a to se teško menja u hodu.

Setimo se samo kako je vešto plasirao priču o svojoj bolesti među tada dominantnom strujom.

za Kalua sam mislila da je totalna tamnina, ali ispalo je da nije glup, fino je izneo nzs za dešavanja u plemenu, dobro kapira i povezuje ali su mu reakcije ili pogrešne ili zakasnele.

Meni je i dalje jeziv mada ne više kao pre

 

Bojan i Marko mi se ni malo ne dopadaju, draži mi je bio Lazar 

 

Link to comment

Super mi je inače bio Davidov diplomatski komentar na to što Luka od svih mogućih ljudi koje poznaje za kumstvo bira nekoga koga je upoznao u Survivoru :D

Link to comment

Pa dobro, kapiram da to ne mora da bude rezervisano za nekog školskog druga. Ako nije do sad kršten pretpostavljam da i nije nešto religiozan. Možda ga je setting naveo da progleda. 

50789185_custom-d523b3d31a8979d1016f230c

Link to comment

Dosadna epizoda, vredelo je samo sačekati Laziku u S+

Blablabla, što na um to na drum, pljas sve karte na sto, iskreno kaže da je sve poteze vukao tako da olakša sebi put do finala i pobede, bez proseravanja priznaje da zna zašto ga je Bojan rešio i da bi on njega isto direktno nominovao da je osvojio ogrlicu.

 

Inače prva stvar koju je rekao u studiju se tiče tragedije u Ribnikaru, upadljivo mu je drhtao glas, izjavio je saučešće roditeljima itd. Nije baš potpuni psiho, to hoću da kažem. 

  • +1 5
Link to comment

Svejedno ne bih ja zanoćio pored njega, što Duda kaže :D

 

Jeste bila užasno dosadna epizoda, i one video poruke su bile baš smor. Opet moram kažem da je prošle godine bilo mnogo bolje. :D

 

Makar je Tonka pobedila na poligonu u važnom trenutku :sleep:

Link to comment
On 9. 5. 2023. at 9:45, Sara said:

Kalu prijatno iznenadio. Definitivno nije glup, mada mi i dalje deluje malo skeri.

Ja gledam Survajvor na preskoke, da se ogradim. Meni Kalu deluje baš tupavo. Još je rekao da je Luka ok lik. To mi potvrđuje pretpostavku.

I da primetim da je Nora. :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...