Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Prosle godine se umalo poubijasmo oko Nadje i Milice Dabovic😂😂😂

 

Za ovu dvojicu nadam se i ja da nikad nece doci bas do neke ljudske katastrofe.

 

Inace mi nije jasno zasto produkcija toliko forsira lose primere.

Narocito u crvenom timu, Anja mimo poligona kao da ne postoji, a deluje sasvim pristojno celjade.

Natasa meni nije iritantna jer je odlicna na poligonu plus joj se  navalio onaj medjed i ne moze da ga se oslobodi.

Lazar lupeta , al na godine mu oprastam i razbija poligon, plus mi je komican.

Koliko sam cula i on je dedinje-dorcol deriste, plus mu braca i nisu  toliki narkomani koliko  ih je predstavio😂

  • Haha 1
Link to comment

Ja ne mogu da gledam dok se ne završi Partizan, dobila sam rampu bez kompromisa a ne razvodi mi se pod stare dane. Eto me čim puknu grobari. 

  • Wub 3
  • Haha 2
Link to comment
Just now, Sara said:

Odlicni su bili, videces.

Sumnjam  cak da su cizkejk izgubili na prevaru

To sa čizkejkom me žešće iznerviralo.

A posle isto, mislim da je otet Lukin poen na istu foru.

  • +1 2
Link to comment

Sanja večeras bogami dobru odevnu kombinaciju napravila.

Mogla bi komotno na Met Gala :lolol:, tamo je bilo nekih koji mogu sa njom pod ruku :fantom:

 

Haha, evo nisam jedina došla na ideju :D

 

 

 

 

 

Edited by dùda
  • Haha 1
Link to comment

Imam neku viziju da će Sanja nakon ovog survajvera dobiti posao od organizotora da bude konsultant pri kastingu za buduće učesnike narednih survajvera.

 

I verujem sam da nijedan kandidat od nje neće dobiti pozitivnu preporuku. Svakome će saoštiti: "Nisu tamo poligoni neka video igrica i nema tamo mamine kuhinje, tamo je survajver, kužiš"

  • +1 1
Link to comment

Bio je i momenat kad je neko vikao 'Kalu, izlazi odatle, odnece te reka Cavon'

 

Pitanje dana: Hoce li Sanja biti prebeg ili nece

Link to comment

Mislim da Sanji ne menja mnogo. Sreca po nju je da je nije lako pobediti.

 

Dudo, sta kazu mreze, kakve su prognoze, ko ispada?

 

 

P.s. Jel ima neko statistiku? Kako to da je Denis najlosiji kod plavih?! Ne deluje mi da jeste.

Edited by Sara
Link to comment

Baš je bio rezon da i Leo glasa za Noru. Da bude 3 žena i 3 muškarca. Ako bi Denis ispao, ne vidim kako će dobiti i jednu igru do kraja. Bio mi je simpa na početku, a sad definitivno navijam da David pobedi od plavih. Od crvenih za sad Anja ili Draga...

Link to comment
2 hours ago, Sara said:Odlicni su bili, videces.

Sumnjam  cak da su cizkejk izgubili na prevaru

 

2 hours ago, dùda said:

To sa čizkejkom me žešće iznerviralo.

A posle isto, mislim da je otet Lukin poen na istu foru.

Isto mislim, Bojanu je ruka ostala na koturu ali su ih istovremeno on i Denis spustili. 
Lukina kocka upala brže jer je jače opalio po njoj, posle kao ponavljaju poen ali ne samo jednu kocku (on ubacio brže tu jednu) već mora obe i da Plavi pobedi.

 

Mislim da su namerno hteli iz produkcije da ovim čizkejkom zadrže neverending narativ o Nagradama Plavih na uštrb plemenskog imuniteta. Inače je čizkejk ne znam kad snimljen ali nije sad između buđenja u mokrim kampovima i pljuska na poligonu.

 

@Sara ne znam ko im je podvalio tu statistiku ali sramota je da se na nju pozivaju Nora i Tonka koja je, bogami, od skoro najjače takmičarke postala najrizičniji poen plavih a, zanimljivo, nju ni Denis ni David ne nominuju.

@Michael Krueger nema trika da Leo glasa za neku od tri lepotice, Noru stalno nešto veliča i kenja tipa “curo, nebo je tvoja granica”, s Anđelom je brt rtać a Tonka mu se ‘đa:wub:. Kad bude morao, baciće pod voz ružnu stepsister Sanju, bez obzira što je pričao ranije da za nju neće ni mrtav glasati. Sanja je napravila rizičan potez, volela bih da verujem da je iz principa ali mislim da je ipak kalkulantski jer su joj u Klanu dani odbrojani. Sad je bar mirna od direktne nominacije jer zna da je David neće dirati.

 

Kalu se štedeo do ujedinjenja, ako preživi ovih par dana, realno je pobedio. Čudo je ovoliko potrajao, impresivno.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Sara said:

 

Dudo, sta kazu mreze, kakve su prognoze, ko ispada?

Ne smem da kažem da nam halvarda ne strefi srčka :lolol:

Spoiler

Nešto se priča za Tonku, ali mi više deluje kao neko nagađanje.

 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...