Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 minute ago, Sara said:

Andjelu sam najvise imala u vidu, sa onom ludom frizurom, bas je slatka.

 

Amazonka moja lička.

 

Inače, fascinantno je koliko je Luka iskompleksiran i koliko mu ne stoji taj mačo momenat koji žele da nametne. Pa sve i sa onim komentarom o sporom jedenju Marka, koliko god da me Marko "nervira" u nekim stvarima.

  • +1 3
Link to comment
32 minutes ago, dùda said:

Još me nije prošao bes zbog Luke idiota.

Em je nesposoban em je đubre neopevano, em je i glup da to prizna pred kamerama.

Ona izjava da će napenaliti Kalua ili Nikolinu da bi izbacili Bojana ali tako da oni (LLN)  "ne prljaju ruke" je nešto najodvratnije i najljigavije  što sam do sada čula u survivoru.

Od sada pod broj 1 navijam da Luka ispadne.

Sirovina tipicna. Al se usemio. Ja se isto nadam da nece stici do ujedinjenja.

Kalu je totalni mrak, u losem smislu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Sara said:

Andjela zamerila Sanji isto sto i David. Znaci nema govora ni o kakvom hotelu sa 5* nego je zena nerazumno aljkava.

I Nora, rekla joj da nije ok da ostavlja iznutrice od ribe :puke:

sve ono što su govorili David i Marina a Klan se pravio lud i branio “jadnu Sanju” čiji trud i rad otpadnici ne poštuju.

 

Luka i Lazar su komentarisali i ranije i to zajedno sa Markom da je Bojan postao mnogo nadrkan na Kalua, tipa “samo što mu uši ne počupa”. Danas je Luka lukavo (hehe) natuknuo Kaluu da su i ostali (pa nabraja: Lazar, Nataša, Nina i on - preskače Marka i bilo koga iz kontra-struje) primetili šikaniranje od strane Bojana, ovaj se prima naravno, dečko iz Naivlanda.

U malu odbranu, nisu rekli da će da nahuškaju Kalua na Bojana već da bi njima odgovaralo da se Nina ili Kalu domognu ogrlice i nominuju ga, da oni ne moraju da prljaju ruke - ovo mi je potpuno racionalno i strateški mudro igranje Survivora. Natašu posebno razumem, ona je nominovala direktno Marka i zamerio joj je, što bi ona sad morala opet da upire prstom u nekog a taman se malo etablirala u plemenu kao jak igrač i korektan član.

 

zašto Bojan danas nije igrao uopšte? A Kalu samo jednom gurao kotur? Luka je katastrofa za ono pipavo čudo, al bar je više puta crnčio na guranju. Muškarci kod nas su makar mogli da se menjaju, ima ih 5-3. Nije ovo prvi put da Bojan eskivira potpuno poligon, nisu tu čista posla.

 

žao mi Davida na licitaciji, doći će mu glave njegova dobrota.

  • +1 1
Link to comment

luka je potpuno dno. meni je najbolja scena bila u nekoj ranijoj epizodi kad on reaguje na neku primedubu otprilike sa "ko slab, ja slab" i pocne da napinje misice i pokazuje se kao na bilderskom takmicenju. sve vreme je original "sad cu da te karam" fazon, sa istim ucinkom.

 

  • +1 5
  • Haha 2
Link to comment

Ali kako je David jadan naivan.

Anđela ga ne nominuje "da bi pravila show" - eto, to je dokaz da misli svojom glavom.

Sanja mu se prijateljski obrati, verovatno zato što se setila Nevene (eto, Valk, ispunjavam kvotu :fantom:) i "zadnja si došla" principa, pa bi da ojača svoju poziciju - eto, ipak je ona dobra osoba i nema ništa protiv nje.

Stvarno ostavlja utisak nekog ko je odrastao pod staklenim zvonom, zato je na neki način i impresivnije što se ovako dobro drži u Survivoru.

 

Mogu misliti koliko je Sanja aljkava kad je jednoj Anđeli to zasmetalo. Mislim da Nika, Tena i kompanija totalno maše poentu odbranom Sanje; jedno je prilagoditi održavanje higijene uslovima oko sebe, nešto sasvim drugo je ni ne pokušavati da održiš makar neki minimum jer zaboga Survivor.

Edited by Halvard
  • +1 2
Link to comment

a zasto sanja uopce kuha, to sam propustila?

sve cekam kada ce i kako denis da baci davida pod autobus i nije mi drago.

devojke divno izgledaju, anja je secer.

 

Link to comment
Just now, Aleksija said:

a zasto sanja uopce kuha, to sam propustila?

 

Mislim da nisu bili zadovoljni Marininim kuvanjem i valjda im je jednom upropastila ručak od poslednje zalihe namirnica pa su popizdeli, a Sanja od samog ulaska vodi kampanju da ona kuva, pa je po defaultu preuzela tu ulogu kad se Marina smorila posle prve nominacije.

 

Slažem se sa Valk da je strategija LLN potpuno legitimna, samo me nervira što to ne predstavljaju kao strategiju, nego eto, oni su good guys koji hoće da izbace negativce iz plemena. Po tome se nimalo ne razlikuju od Plavog klana.

Presmešno je da oni kuju tako kompleksne planove, a s druge strane zameraju Marku što se zamisli pripremao za show. Opet sindrom Živkine koleginice.

  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, Halvard said:

Mogu misliti koliko je Sanja aljkava kad je jednoj Anđeli to zasmetalo. Mislim da Nika, Tena i kompanija totalno maše poentu odbranom Sanje; jedno je prilagoditi održavanje higijene uslovima oko sebe, nešto sasvim drugo je ni ne pokušavati da održiš makar neki minimum jer zaboga Survivor.

ma idi, Tena osula po Marini i Davidu jer su nefer što su rekli da Sanja smrdi, kao nema smisla blabla, a kmečala do neba što su njoj spočitali za nominaciju drugarice.

malo brkaju pojmove šta je ok a šta nije kad odu tamo. 
možda su se Nika i Tena osetile prozvanim u kontekstu da SVE učesnice Survivora smrde, iako se cela priča isključivo vodila oko Sanje.

 

@Halvard pa iz njihove perspektive oni i jesu good guys, moraš da shvatiš da naš ugao nije i njihov. Isto važi i za Davida, on nije mogao da vidi kao mi Anđelu koja se kliberi na intervjuu jer “radi show”, tamo se hvata za slamku i naznaku ljudskosti koju neko pokaže. 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment

Ovo godine su promeili pravilo po kojem svi igrači iz jednog plemena moraju da učestvuju u igri (osim ako su povređeni). Prošle godine su nakon prvog kruga obavezno išli igrači koji nisu izabrani u prvom krugu ili koji nisu upareni ako se parovi biraju automatski. Sad neko igra više puta, neko ne ulazi u igru uopšte. To ne samo da otežava da se napravi strategija za konkretnu igru, već narušava i smisao samog Survivora kao igre.

Upravo  izbacivanje lošijih igrača daje prednost plemenu koje je izbacilo igrača u sledećoj igri i omogućava da se održava ravnoteža između plemena. Skraćivanje igara na 6 dobijenih poena čini igru još besmislenijom, posebno dok plemena imaju ovoliki broj igrača.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Ne samo Luka, i ostali muški igrači crvenog plemena su jako upitan izbor.

Osim Lazara. Jbt, da mi je neko na početku rekao da ću ovo napisati za Lazara, rekla bih mu da je lud :D.

 

Luku i Kalua ne vredi komentarisati.  S tim što Kalu nije zao ni tračav. Ali toliku nesnađenost i naivnost, to nisam videla. On je razlog (između ostalih) da ljudi koji su radili kasting momentalno izgube posao.

Marko kao neka tetka, dosadan do bola ali eto, čovek se barem pripremao(tm by Luka). Bio je tu i Aleksa. Takođe ne zaslužuje komentar.

Bojan izgleda da je matori nervozni drkoš.

Dakle, sve u svemu, sramota. Od tih 10 k kandidata (tako je rekao Boki), oni ove odaberu. Neshvatljivo.

 

Crvene žene su tri koplja iznad.

 

A produkcija naravno, opet neka stavi 4x Luku, to su 4 poena za plave, za preostala dva će se već i sami snaći.

 

U pravo sranje pretvaraju ovaj survivor.

  • +1 2
Link to comment

I da, David je klasično, lepo odgojeno dete iz dobrostojeće porodice.

Doslovno istog takvog sam imala na faksu, u mojoj grupi, tako da sam ga dobro upoznala. Bogata porodica,on sav sređen i mirasan (lep, razvijen, sve sportove umeo, isti David :D) i na specifičan način skroman. Vaspitan da svakome treba pomoći, nikoga zajebavati i bilo šta slično nedaj bobe.

Pa su tako čistačice na faksu padale u nesvest kad im se on samo iza leđa zaleti i uhvati one njihove kante i pribor da iznese i odnese gde treba.

 

Zato između plavih, navijam za Davida.

 

ed.

I da, osobenost takvog karaktera je i izvesna doza naivnosti i vera da su svi ljudi manje-više dobri i pošteni.

 

  • +1 3
Link to comment
15 hours ago, Aleksija said:

a zasto sanja uopce kuha, to sam propustila?

sve cekam kada ce i kako denis da baci davida pod autobus i nije mi drago.

devojke divno izgledaju, anja je secer.

 

Na koji nacin mislis da moze da ga baci pod voz?

Trenutno imaju zajednicki cilj da se dokopaju ujedinjenja.

Najgore ce biti ako se pre ujedinjenja nadju u medjusobnom duelu. 

U tom slucaju nema zameranja, nek pobedi bolji. 

Ne vidim mogucnost da Denis sa bilo kim sklapa tajne saveze,  jedino to bi po mom misljenju bila izdaja.

 

 

 

Edited by Sara
  • +1 2
Link to comment

pa nemam neku ideju, niti mislim da ce biti skoro - mozda i nikada. ali mi deluje da mu ne bi bilo strano. mada, stvarno se ne moze znati kakav splet okolnosti ili jedan postupak mogu odluciti o necijem odlasku/ostanku, a pre svega o slici koju dobijemo o igracu.

samo mi i dalje nije jasan taj raskol - nijedna struja trenutno ne deluje preterano maligno, doduse, mozda su se stvarno strasti smirile kada je filip otisao, a i samim fizickim razdvajanjem. koliko sam razumela, u balkanskim survivorima se jos nije desilo da grupe odvojeno kuvaju i prakticno odvojeno zive?

ja sam inace nekako uspela da preskocim format potpuno svih ovih godina, sad sam za praznike dijagonalno pregledala proslu sezonu - mnogo su simpaticniji i zanimljiviji bili proslogodisnji ucesnici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...