Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 hour ago, Halvard said:

Pih, Sanja izdala svoje principe.

Okupala se?
tek počinjem epizodu nakon Lakicine šut-karte.

Meni žao, jbt, zanimljiv je.

 

 

hit mi je koliko se Leo USRAO na eliminaciji, a taman se spremao za Crvene devojke :lolol: 

  • Haha 1
Link to comment

Ne samo da se okupala, nego je i uživala u tome. :dry:

Našminkala se, doterala i rekla da je sad "svoja na svome". Fejker!

 

Ova žurka me samo podsetila koliko je prošle godine bila bolja ekipa.

 

Nina i Kalu dočekali ujedinjenje, a Lazar i Marija nisu. Heh.

Link to comment

Nisam još ni blizu žurke, tek se lomataju s nekim štapovima.

 

 

mora da je Tonka opet đuskala s nekim čim se opet setno prisećaš prošlogodišnje ekipe :lolol:

Link to comment
9 hours ago, Valkyrie said:

Pustila sam malopre da gledam, Sanjino ponašanje u kampu je dosta aprijatno™ 

meni je ceo taj performans izgledao totalno neprirodno, kao da su napravili skeč i podelili uloge deci

kao epp

 

Denis mi je bolji od Lea u svemu, imam utisak da živ nije bio dok ga ne pobedi, kakva Nora, kakvi bakrači.

Kalu prijatno iznenadio. Definitivno nije glup, mada mi i dalje deluje malo skeri.

 

Žurku sam propustila:(

Edited by Sara
Link to comment

Ma žurka je bila bezveze, raspitivali se o situaciji u kampovima (raskol, kumstvo itd.), ogovarali Marinu (Nina je ne voli), David se loži na Natašu i tako. Ništa posebno. Obična sedeljka.

 

Devojke su bile lepe, pogotovo Tonka. :heart:

Link to comment

Mada mi je najčudnija Sanja, bukvalno se niko nije obradovao doterivanju kao ona, a ja očekivao da će furati neki natural look. Skroz suprotno.

Ne znam čemu onda onakav pozeraj i loženje u kampu.

Link to comment
1 hour ago, Sara said:

Denis mi je bolji od Lea u svemu, imam utisak da živ nije bio dok ga ne pobedi, kakva Nora, kakvi bakrači.

Kalu prijatno iznenadio. Definitivno nije glup, mada mi i dalje deluje malo skeri.

 

Žurku sam propustila:(

Kalu je naporan za sve pare, kakav mali Kalimero, propast! Koga briga što njemu nije prošla taktika, nije ni Lazaru i ćao sad, šta da se radi. Sladak je ovako i dopada se Anđeli koja jedva čeka ujedinjenje (dečko je kaput!) tako da možda dobije kompenzaciju, tj fasuje je™. 

1 hour ago, Halvard said:

Ma žurka je bila bezveze, raspitivali se o situaciji u kampovima (raskol, kumstvo itd.), ogovarali Marinu (Nina je ne voli), David se loži na Natašu i tako. Ništa posebno. Obična sedeljka.

 

Devojke su bile lepe, pogotovo Tonka. :heart:

Morali su posle imati večeru i ples kao prošle godine ali to nije prikazano, verujem da je otfikareno zbog žalosti u Srbiji. Nina se ponašala kao slepica, ogovara Marinu da se dodvori Klanu a posle je smarala Noru toliko da ova nije izdržala nego je prokomentarisala u kameru nešto tipa "nadam se da ću uspeti još s nekim da progovorim, nije mi pristojno da gledam okolo dok mi se neko obraća" (Nikolina je imala logoreju opet) 

 

Anjin dečko je Aleksandar Andrejević, vaterpolista. 

41 minutes ago, nisam ja said:

Sanja spalila cediljku za supu tj. gaće. 

Kako li je to smrdilo. :rolf:

Digao se dim ko kad je Laki spalio lažnog Panteliju, sunce ti jebem, brže bolje krenuli sa "hehe, ajmo gasit vatricu" a u sebi :puke:

 

Ti tek sad gledaš a mene prozivaš nešto da sam "sporija" :lolol:

Edited by Valkyrie
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...