Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ako David zbog ujeda tarantule, danas nije igrao i nece ucestvovati na borbi za licni imunitet, onda nece moci ni da se glasa za njega ... u tom slucaju takticki odlicno odigrao Denis.

Jel ne mogu da poverujem da je imao bas toliko los dan

Link to comment

Hahah, bukvalno se zato prijavila. 

Kao boli je koleno. 

Svrbi je pička. Pardon my french. 

Onaj njen friški ako se dosad nije odjavio sad telefonira. 

 

  • Haha 2
Link to comment

Previše je providna. Denis ju je lepo ispreslišavao, kaže što nisi ranije najavila da ti se ide nego sad kad vidiš da ne možete da izbacite ni mene ni Davida. 

Umalo Tonka da prođe kao kolateralna šteta.

 

 

Ali face kad je uzeo ogrlicu a Spiderman na poštedi... Hahahaha, što reče Bojan - karambol! 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Andja ima nisko samopoštovanje. gluperda. rekla je da je mislila da je slabija od svih, ne veruje da je i dovde stigla. Nije se njoj taj stav prema sebi promenio.

Ladno je zaključila da nema nikakvih izgleda za pobedu, zasto bi još 20 dana spavala sa krabama ako može lux da uziva na Karibima.

 

 

 

Link to comment

Predugacak poligon da bi se igralo do 10

Prilicno je dosadno gledati 16 krugova

 

 

P.s. Plavi su se naprovodili tamo, crveni glad i beda😥

Edited by Sara
  • +1 1
Link to comment

@Valkyrie tek sad gledam, nisam imao pojma da ona dolazi. :heart:

Stvarno je bilo lepo gledati pobednike na delu ponovo, nemam sumnje da bi oboje pokidali i ove godine i to još ubedljivije.

 

Čudna mi ova sezona nekako, nije mi ni 50% interesantna kao prethodna, ali nekako mi je mnogo brzo prošla, ne mogu da se načudim da je uskoro kraj :huh:

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Halvard said:

@Valkyrie tek sad gledam, nisam imao pojma da ona dolazi. :heart:

Ja sam videla kod Stefana na IG da su bili u Dominikani njih dvoje ali nije kačio detalje sa poligona (kapiram da nije smeo da otkriva). 

Inače su nerazdvojni, verovatno nešto i moraju da rade zajednički kao pobednici, u sklopu kampanje i ugovora sa produkcijom ali imaju i privatnih poduhvata puno (npr dolazila mu je na Tribalion sad). Šta ćeš da radiš ako se zaljube? :naughty:

 

(on šeruje i proteste, slike sa šetnje itd, Stefan je naš 100%)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...