Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Preporučujem gledanje Survivor+

gostuje doktorka Branka, da li je pijana ili redovno luda ne znam, ali iznosi pikanterije o svima, i mnogo voli da priča.

  • Haha 1
Link to comment

Nora je predala prvu rundu da bi motivisala Filipa da se bori. 

 

Dosadne mi ove poslednje epizode, jbt, hvatam sebe kako mi nedostaje Dabovićka. Neke druge da ne spominjem. :sleep:

 

Red bi bio da se Crveni sad malo pokolju, počeli su da smaraju.

Link to comment
5 hours ago, Halvard said:

Nora je predala prvu rundu da bi motivisala Filipa da se bori. 

Nora je predala prvu rundu da sacuva snagu za drugu. To je bio pametan potez 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Halvard said:

Nora je predala prvu rundu da bi motivisala Filipa da se bori.

Niđe veze, što nije predala posle na ispadanju. 

 

Stvarno benduješ stvarnost ponekad. 

Link to comment

Pa nije htela da ispadne ona, htela je da ispadne David.

Znala je da će Filip predati ako budu ostali njih dvoje, a u tom trenutku se dobro držao protiv Davida, imao je šanse.

Link to comment
12 minutes ago, Halvard said:

Pa nije htela da ispadne ona, htela je da ispadne David.

Znala je da će Filip predati ako budu ostali njih dvoje, a u tom trenutku se dobro držao protiv Davida, imao je šanse.

Tell Oh My GIF by Robert E Blackmon

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Vrati pa pogledaj kako David samo što nije ispustio štap u jednom momentu :fantom:

Kasnije se jeste stabilizovao.

 

Ali dobro, niste mi verovali ni da su se LLNM urotili protiv Marka :fantom:

Link to comment

Nora je isto počela da se trese u jednom momentu.

A nakon što se David stabilizovao, jasno je bilo će dalje ići lakše. Ne verujem da Nora, koja je stajala u sredini, nije videla Davidovo stanje.

Filip je bio potpuno crkao u prvoj rundi. Ja ne verujem da je on pustio Nori, on nije više mogao. 

 

Ed 

A volela bih da vidim kako Lazar zamišlja da će njih troje izbaciti nekoga od drugih četvero.

Osim ako sada ne krene šlihtanje Kaluu i Nini.

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

Vrati pa pogledaj kako David samo što nije ispustio štap u jednom momentu :fantom:

Kasnije se jeste stabilizovao.

Davidova kriza je trajala manje od minuta, čim je zauzeo položaj koji mu ne opterećuje rame išlo je glatko. 

Em je viši i samim tim dalje od plamena, em je neuporedivo snažniji od ovo dvoje, stvarno je trebalo da mu se desi ozbiljan baksuz kao Jeleni pa da ne pobedi u ovoj igri. 

Pošto je od starta jasno da je David van konkurencije, jedini pravi duel je bio između Nore i Filipa. Ona je imala duplo lakšu kilažu da drži a nije slaba u rukama, plus je lukavo iskulirala prvu rundu da odmori ruke na kratko.

 

Filip nije imao šanse. Borio se dobro, svaka čast stvarno, ali sad :by:

 

 

 

@dùda Kalua već maltene imaju, pošto ga Bojan drka i izgleda prilično mobinguje. Lazar će opet nešto da smisli a ispašće Luka grbav, sam će sebe izbaciti. Nataša je pametnija i socijalno neuporedivo prilagođenija od njih dvojice, odlična je na poligonima u poslednje vreme plus je ostalo manje žena u plemenu. Ona će upasti u vagon a kumče pod voz.

 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment

Ovo u suštini najviše odgovara Leu jer će se sad nametnuti kao vođa Team Juha. 

Erinije će sad drndati D&D do kraja jer su zbog njih ostale bez svog BFF-a, ali to nema veze jer će se njih dvojica svejedno smuvati i ostati tu na Brokeback Island.

Team Juha se zeznuo jer se sad sasvim očigledno ne bore samo protiv D2 već i produkcije, ali jbg, trebalo je da uče na Sumejinom primeru.

 

Mislim da ću navijati da pobedi Sanja jer why not.

 

 

Link to comment

Kalu je malo jeziv ako cemo pravo, jos kad sam cula da jeo crve, ma idi.

Od pocetka mislim da bi mu bilo bolje da je kuci.

 

Po principu why not ja cu za Lazara, on me bar zasmejava....iako je i on skeri sa onim ludackim ocima

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...