Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Laki nema šta da traži u igrama koje zahtevaju mirnu ruku i koncentraciju, on ima neki adhd, trika nema da stoji miran ni pola minuta.

glupo obrazloženje za nominaciju, Lazar je korisniji na terenu od Luke, mada Luka radi dosta po kampu i vredan je jako. Svakako je Bojan skontao da Lakica opet plete mrežu pa ga šutnu Leu i Denisu na rupu. Osim ako se zapravo nadao da tri jaka igrača sigurno izbacuju Kalua.

Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Laki nema šta da traži u igrama koje zahtevaju mirnu ruku i koncentraciju, on ima neki adhd, trika nema da stoji miran ni pola minuta.

glupo obrazloženje za nominaciju, Lazar je korisniji na terenu od Luke, mada Luka radi dosta po kampu i vredan je jako. Svakako je Bojan skontao da Lakica opet plete mrežu pa ga šutnu Leu i Denisu na rupu. Osim ako se zapravo nadao da tri jaka igrača sigurno izbacuju Kalua.

Kraj se približava, mislim da je Bojan odigrao ovo taktički. Očigledno mu nije do nagrada, bitnije mu je da se reši konkurencije.

Link to comment
9 minutes ago, Halvard said:

Meni samo nije jasno zašto je Samac u braku prikladniji za aktuelnu situaciju od Survivora :rolleyes:

Boom mic roni po kadru, bikoviću nestane sako sa njega, sve u nekoliko sekundi. 

Prajsles. 

Link to comment
30 minutes ago, Halvard said:

Meni samo nije jasno zašto je Samac u braku prikladniji za aktuelnu situaciju od Survivora :rolleyes:

Glupost. Ja htela da deci pustim radio kanal na tv dok se ne uspavaju, ima neki SPA, ona muzika za meditaciju valjda, ne može - zamrčeni svi radio kanali zbog dana žalosti. Kao da će neko žurku da pravi.

Link to comment

Nije mi jasno kako cemo mi sad nastaviti dalje da gledamo, prevelika je razlika izmedju nas i Hrvata

Ok mi je po neka dojava dnevno, ali bas da znam  sta ce da se desi 3 dana unapred nije mi bas zanimljivo.

Nova to mora da nekako resi.

 

 

To sto je Lazar ispao je velika nepravda, bio je bolji od vecine crvenog tima. Ranije je bilo reci da Bojan ne podnosi Kalua i Lazara al da ce ovako uspeti da se ratosilja Lakija bas nisam verovala. Ne kazem da nije legitimno, nego da se nadam da on nece pobediti😋

 

Edited by Sara
Link to comment
19 hours ago, Halvard said:

Meni samo nije jasno zašto je Samac u braku prikladniji za aktuelnu situaciju od Survivora :rolleyes:

 

Tuga je kako glume

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Sara said:

To sto je Lazar ispao je velika nepravda, bio je bolji od vecine crvenog tima. 

Što je bliže finale, sve manje će biti faktor donošenja bodova plemenu jer će svakako izbacivanja ići brže a glad više nije presudan faktor. 

Sad je trenutak za rešiti se remetilačkih faktora i onih koji mogu predstavljati konkurenciju u finalnim individualnim borbama unutar plemena (hence: pokušaj rešavanja Lea, i rešavanje Lakija). To što Lazar nervira Bojana je samo bonus, svakako mu je Luka manja konkurencija. 

  • +1 1
Link to comment

ima survivor plus e8 na nova mne na eonu, ako nekome znaci. 

 

edit: vec vidjen :D

samo uhvatih kraj epizode u kojoj lazar ispada.

Edited by Aleksija
Link to comment

AV opleo po Survivoru :D

 

Nego, htedoh da pitam, sve se trudeći da izbegnem neki spojler, da li će biti nadoknada ovonedeljnih epizoda na Novoj?

Edited by Milošica
Link to comment

Jel kaze da smo licimuri kad nam smeta zadruga, a gledamo survivor :covid19:

 

Moj sin koji niposto nije hteo da sazna ko je ispao, naleteo na Lazara na Dorcolu😂

 

I mene zanima na koji nacin cemo uhvatiti korak, ovako je bezveze.

 

Iskreno govoreci, volim Survivor, gledam od prve sezone, al ako je ukidanje uslov da nestanu i one splacine sa Pinka i gde se sve daju. Prezalicu i Survivor mirne duse.

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, Aleksija said:

steta da ovo plemenito lice ne krasi i ovaj topik, evo malo opsirnije.

 

Vidi se da ne gleda, on ima Supernova kabl...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...