Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Turnir Mondoslagalica ulazi u završnu fazu. Od osam preostalih takmičara tri su sa ovog foruma, od kojih će jedan sigurno stići do polufinala. Za sada najveće iznenađenje napravio je naš Ros, koji je uspeo da me pobedi u osmini finala 2:1, uz veoma dobru igru i više sreće. Sutradan sam pukao 40 evra na kladionici tako što je Tores dao gol u 92. minutu, danas je malo falilo da me auto pregazi. Pamtim i bolje dane u životu :(
Ajde sto si puk'o 40 evra i sto je malo falilo da zagines, ali da izgubis od Rosa... sad.gifisuse.gif
Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Ajde sto si puk'o 40 evra i sto je malo falilo da zagines, ali da izgubis od Rosa... sad.gifisuse.gif
opaaaaa...pa nacicemo se valjda jednom istovremeno na netu da odigramo jednu :naughty:
Link to comment

jel' ima neko još problem sa chatom? Meni jednom puk'o flash kad sam hteo da odgovorim i izgubim (vodio sam poprilično a u toku bile druga asocijacija). Ja ne mogu ništa da otkucam (Chrome koristim).

Link to comment

jel se desilo nekome da se igra zavrsi nereseno, meni pre neki dan 102-102 a pobednik je odlucen tako sto je ovaj bio bolji u prvoj igri pa mu je komp dodelio jedan poen i ja izgubio 103-102, glupo pravilo....

Link to comment
jel se desilo nekome da se igra zavrsi nereseno, meni pre neki dan 102-102 a pobednik je odlucen tako sto je ovaj bio bolji u prvoj igri pa mu je komp dodelio jedan poen i ja izgubio 103-102, glupo pravilo....
citav show se zove slagalica, kao i prva igra. prema tome... :)
Link to comment

fascinantno je kako neke reči ne postoje u bazi, ali zato neke neopevane gluposti imaju. protivniku je prihvatilo toskane. šta je to toskane? isuse.gifinače u asocijacijama sam imala konačno duško vujošević. smile.gif jedna kolona partizan, druga crna gora, ništa više mi nije trebalo. prihvaćeno iako sam napisala dule, a ne duško.

Link to comment
Turnir Mondoslagalica ulazi u završnu fazu. Od osam preostalih takmičara tri su sa ovog foruma, od kojih će jedan sigurno stići do polufinala.
pola polufinala je sa PPP :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...