Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

Nedavno sam vozio 280 km.Kaze cetri i po sata, stigao sam za dva i po i zakasnio sam deset minuta. Mozda 160 na putu.Zadnji put sam tako vozio kad mi je zena bila trudna, zakazan pregled i blokiran put.Izuzeci koji mi se desavaju mozda jednom u pet ili deset godina.

Link to comment
http://www.b92.net/i...6&nav_id=657328
Beograd -- Košarkaš Kimani Frend noćas je, u alkoholisanom stanju, automobilom usmrtio devojku u centru Beograda, piše "Blic".

Devojka N. D. (29), koja je preminula na mestu nesreće, u momentu udara bila je sa sestrom bliznakinjom, koja je posle pretrpljenog šoka prebačena u Urgentni centar.

Frendu, kome je izmereno 0,98 promila alkohola u krvi, određeno je zadržavanje od 48 sati, saopštila je policija.Kimani Frend (35), jedini stranac u srpskoj košarkaškoj ligi, na nesrećnu devojku naleteo je oko 4.20 sati na pešačkom prelazu na uglu Đure Đakovića i Francuske ulice. N. D. je preminula na licu mesta.Frend je u izjavi policiji rekao da je pokušao da izbegne taksistu, koji je stajao u desnoj traci, navodi "Blic".Alko-testom je utvrđeno da je košarkas bio pijan i da je u krvi imao 0.98 promila alkohola. Njemu je određeno policijsko zadržavanje od 48 sati.Nada Macura, portparolka Hitne pomoći, rekla je da je poziv za pomoć toj ustanovi upućen u 4.24 sata i da je javljeno da se radi o saobraćajnoj nesreći."Kada je ekipa izašla na teren, devojka nije davala znake života, a bile su primetne teške povrede glave", kazala je Macura.

Link to comment
Nedavno sam vozio 280 km.Kaze cetri i po sata, stigao sam za dva i po i zakasnio sam deset minuta. Mozda 160 na putu.
čega se pametan stidi .....doduše ovde nije reč o stidu već o maloumnosti
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...