Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

dostavljao u bmwu? hau jes no.bahati su, moraju da voze krug oko bloka da bi se uključili u saobraćaj, al ih mrzi pa voze trotoarom. stalno ih ima na tom mestu.

Link to comment

Ne bih da branim budalu u BMW-u, ali nema bahatijih vozaca u Beogradu od stvarnih dostavljaca u sluzbenim pikapovima, ako izuzmemo taxiste... to je tek posebna kategorija neizivljenih klinaca

Link to comment

Bahatost, često viđana na tom mestu (prozor kancelarije mi gleda na ovu poziciju).Tu je i trotoar i biciklistička staza, a Zepter ima svoj prilaz sa druge strane zgrade. Kao i "Skloništa", koji uredno parkiraju ne manje besne automobile ispred ulaza, sve koristeći trotoar za prilaz.

Link to comment
  • 1 month later...

Ima ovde interesantna lista. Kad se presortira po broju poginulih na 100000 stanovnika, Rusija nije medju najgorima (mada nije nimalo dobra). Ex-Yugovici su dosta bolji, mada su duplo gori od najbezbednijih zapadnih zemalja (ali bolji od npr. USA).Uglavnom se podudara sa mojom ranijom percepcijom, a to je da je Bliski Istok i Sev. Afrika 1 ruski rulet sto se tice saobracaja.

Link to comment

ova treca kolona je najrelevantnija..ali je nema za sve zemlje..broj poginulih na mil.prijedjenih km..ako se posmatra ova brojka poginulih na 100.000 stanovnika, koliko se sjecam Srbija bi najbolja bila za vrijeme Slobe sto se tice broja poginulih..jer se vrlo malo vozilo..a u stvari je obrnuto...i u USA su nakon ne znam koliko godina imali 2010 pad poginulih..zato sto se smanjio obim saobracaja usled seke..U evropi su ex yu, Turska, Italija crne rupe..

Link to comment
Većina stvari je koliko vidim iz Rusije. Kako oni voze bože me sakloni i sačuvaj.
Ima gluposti koje su univerzalne bez obzira na geografiju, ali kako samo Rusi opušteno legnu na gas po putevima punim snega (i verovatno leda), to mislim da drugde nisam video.Plus nekoliko scena u ovom klipu kad se desi sudar kod pešačkog prelaza, ljudi rasuti unaokolo, a pešaci onako nonšarlantno prelaze ulicu kao da se ništa nije desilo.Jedino mi ovih drifting Arapa nije žao, pogotovo ovih koji otvore prozore i onda sednu onako na prozor da vise napolje. Gini bre stoko, biće više kiseonika za nas ostale. Edited by Razzmatazz
Link to comment
ova treca kolona je najrelevantnija..
Nisam tu kolonu ni gledao, ali... Broj ljudi kojima se nesto desi na 100 tisuca stanovnika se dosta cesto koristi (recimo, u statistici kriminaliteta). Radi se i o 2 prilicno pouzdane cifre, dok ce broj predjenih km biti samo procena. Ono sto je u stvari bitnije od toga u celoj prici je da je dokazano da se taj broj moze smanjiti (i to puno), pa bi to trebalo objasniti onima koji kukaju zbog primene strozijih pravila na drumu.
Link to comment

Koliko se razumem u saobracaj, ni biciklista nije pravilno postupio - autobus na stanici se ne obilazi vec se ceka iza njega (ili se popne na prazan trotoar pa se zaobidje).Nikada ne bih obilazio bajsom bus u stanici.

Link to comment

Biciklista ovde valjda ide drugom trakom i ne obilazi autobus. Sad, druga je stvar je sto nije prikocio kad je prolazio pored autobusa u stanici. Dovoljno da pokupi neku budalu koja voli da iskace ispred busa...Nije srednja traka, ima ih vise...

Edited by katodik
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...