Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

Nikad nisam vozio brže od možda 130. Jednom sam kao mlađi zamolio ortaka da me vozi brzo da vidim kako to izgleda, izašli na autoput i nije mi se dopao osećaj, mislio sam biće dobro otpanjiš muziku i pičiš ali nešto mi tu ne leži.

Link to comment

i sad trebam da se primimaj pa nek budeimao sam dve situacije sa brzom voznjom do sad u vozackoj karijerii vozio sam brzo na otvorenompostojali su razlozi koji nisu opravdanjeto su izuzeci, naravno, ne pravilogodisnje tucem 20000vozim 90 na zabranu 80, 130 na 120 i 30 na 50imao sam dva cukanja sa 30, jednom proklizavanje na kisi, drugi put je protivnik vozio preko 100 u naseljenomoba puta sa manjom stetom bez povredjenih

Edited by fragand
Link to comment
dacia ne može 160 :lala:
eh kad se setim kako sam veći deo puta SU-NS vozio 160km/h da bih popio pivo sa tobom pre fajronta :wub:a najbrže što sam vozio je 180km/h, kratko, na savršenom putu, čisto da probam auto Edited by maheem
Link to comment

Jednom 200, jednom 170 20km u kontinuitetu, jednom stigao za suludo kratko vreme od Krnjeva do Bubanj potoka (mislim da je prosek bio 130).200 je bilo da vidim da li može i kako izgleda, druga dva puta su iz razloga izuzetne potrebe da se stigne negde na vreme, na autoputu sa nešto slabijim saobraćajem.edit: nema veze sa brzinom, ali ima veze sa umorom: Beograd - Bar - Beograd za 25 sati uz zadržavanje od 6 sati u Baru. Bez spavanja.

Edited by CTale
Link to comment

baksuzi nijednisad pricam sa rodjakom, a njega zove cerakrenuli oni negde sa prikolicom, kad ono tocak prodje pored njihnaravno bi od njihove prikolicesreca pa se dobro zavrsilo

Link to comment
a najbrže što sam vozio je 180km/h, kratko, na savršenom putu, čisto da probam auto
I ja tako nesto, 10km/h brze, na autoputu. Hteo sam da probam da li moze do 200 ali cim je naisla kolona kamiona i autobusa ispred, drug rekao da ipak usporim i ja usporio jedno 150-200m iza njih. Osim toga, vozim smireno i ne lozim se bezveze (a i ne mogu sa Astrom 1.4 sve i da hocu :D ). Kad popijem, vozim jos sporije, gledam kod svakog skretanja da li ima policije i tako. Dvaput najebao i naduvao pa sam sad ekstremno obazriv.
Link to comment
  • 2 weeks later...
1:34 :ph34r: :blink:eto kakvi idioti voze nasim ulicama...
Na originalnom snimku sigurno jasno može da se vide tablice, ovo je za prijavu i kaznu. Ionako to rade, fotografišu ponekad one koji se ne zaustavljaju na pešačkim prelazima i zaobilaze autobuse u stanicama.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...