Jump to content
IGNORED

Drive (2011)


3opge

Recommended Posts

film sam gledao kuci na laptopu, sa slusalicama u usima. verovatno cu da odem do bioskopa da ga pogledam ponovo ali plasim se da ne pokvarim utisak.

Link to comment
film sam gledao kuci na laptopu, sa slusalicama u usima. verovatno cu da odem do bioskopa da ga pogledam ponovo ali plasim se da ne pokvarim utisak.
kako ces da pokvaris utisak, leba ti
Link to comment

pa lepo, najvise volim da gledam filmove na laptopu sa bubicama u usima. tada sam potpuno fokusiran. kupio sam hdmi kabl da povezem laptop sa televizorom da bi mogao da gledam utakmice i filmove na tv-u ali ga uopste ne koristim posto vise volim da gledam na laptopu.

Link to comment
pa lepo, najvise volim da gledam filmove na laptopu sa bubicama u usima. tada sam potpuno fokusiran. kupio sam hdmi kabl da povezem laptop sa televizorom da bi mogao da gledam utakmice i filmove na tv-u ali ga uopste ne koristim posto vise volim da gledam na laptopu.
haha znam, imam isti trip. no, ovo je jedan od onih koji moraju i u bioskopu da se vide. sta sam pre neki dan gledao tog tipa...da, True Grit. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Konacno odgledah! Ne znam sta je i ne umem da objasnim, ali mi je mamojebacki, skoro suzu pustio, ono musku najtezu™! Prijavljujem se za jaknu sa skorpijom i onu teksasku sto i Kim hoce! A mogu i one farmerice!

Link to comment
Konacno odgledah! Ne znam sta je i ne umem da objasnim, ali mi je mamojebacki, skoro suzu pustio, ono musku najtezu™! Prijavljujem se za jaknu sa skorpijom i onu teksasku sto i Kim hoce! A mogu i one farmerice!
sve potpisujem. ostrim se da gledam film peti put
Link to comment
sve potpisujem. ostrim se da gledam film peti put
ja bih da pogledam drugi put, kad prodje fest, pa sad gledam bioskope - je li moguce da su film preveli kao vozac i vec ga prikazuju?
Link to comment

I ja bih da ga gledam opet, odmah sad! Sto volim kad me film ovako poremeti, kad udari po zelucu! Ali ostavicu ga, a najradije bih ga gledao u bioskopu, ali jbg u KG-u nema tog luksuza.

Link to comment

'Ajd i ja da vidim o cemu se radi, premda sam skoro iztorentovo sav internet za ovaj mesec. Sedamnaest hiljada forumasa ne moze biti u krivu. Izgleda dobro, bar ova prva jurnjava. cool.gifHey, nice touch with Brian Eno :wub:

Edited by Indy
Link to comment

Da proverim nesto - molim odgovor na kvarisu.

Na imdb-u kaze da film traje 100 minuta. Moj torent-avi traje negde 1:38, sto je 2 minuta krace, OK mozda fale odjavni krediti, tj. nema ih. Kod mene je de facto zavrsetak negde 1:34:50 - ono gde vozi ulicama, apparently tesko ranjen, u noc - posle toga je samo crn ekran uz onu pesmichicu koja traje negde do 1:37. Da li je sve to kako treba da bude, ili su mi pirati nesto da izvinete oSekli?

Edit. E, da, solidan 8/10 in my book.

Edited by Indy
Link to comment
Da proverim nesto - molim odgovor na kvarisu.

Na imdb-u kaze da film traje 100 minuta. Moj torent-avi traje negde 1:38, sto je 2 minuta krace, OK mozda fale odjavni krediti, tj. nema ih. Kod mene je de facto zavrsetak negde 1:34:50 - ono gde vozi ulicama, apparently tesko ranjen, u noc - posle toga je samo crn ekran uz onu pesmichicu koja traje negde do 1:37. Da li je sve to kako treba da bude, ili su mi pirati nesto da izvinete oSekli?

Mislim da je to to, mada sam ja skinuo neki blu-ray rip od 720p i traje 1:40 i ima cele credits na kraju, ali po opisu bih rekao da ti je to to, imas sve :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...