Jump to content
IGNORED

Drive (2011)


3opge

Recommended Posts

ja bih da pogledam drugi put, kad prodje fest, pa sad gledam bioskope - je li moguce da su film preveli kao vozac i vec ga prikazuju?
O, da. Vozač.
Link to comment

pitam se samo....to bi mozda neki dobri psihoanaliticari mogli da procene, da li je vozac bio passive-agressive ili jednostavno hirurski precizan u isterivanju pravde...

Link to comment
pitam se samo....to bi mozda neki dobri psihoanaliticari mogli da procene, da li je vozac bio passive-agressive ili jednostavno hirurski precizan u isterivanju pravde...
nijesam nikaki pciho, al rekla bih da nam drajver i nije bas pasivnoagresivan. jer da je pasivnoagresivan, svojom bi pasivnoscu izazivao agresivnost drugih (sto je cest nacin ponasanja zlostavljanih zena, nizih cutljivih cinovnika itd..) tj ne bi on sam sprovodio agresiju, koju je onoliko ispoljio tokom filma. ja bih rekla da je opsesivan tip licnosti, sa regresijom na analno-sadisticki stadij pa stoga simbolika skorpije, kao veza sa magijskom nacinom razmisljanja, karakteristicnom za ovaj tip. ...otud neko nasem heroju ovde spocita da je se bori protivu sopstvenih demona, tj pederastije. misssim, razumecemo se, on nasem junacini - tako ;-)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...