Jump to content
IGNORED

Drive (2011)


3opge

Recommended Posts

pa ne ali se svaki stav moze braniti. necemo ovde svakako komisijski utvrditi da je drive dobar film. samo ljude vredja kada se film naziva buckurisom posto to znaci da oni kojima se dopada mogu svasta da progutaju.
Eh, nemojmo ići do toga da se "svaki stav može braniti" Seti se Ivana Karamazova:) Drive, zasigurno nije bućkuriš, ali, nije, oprosti mi, ni najbolji film prošle godine. Mogao je biti bolji, eto...
Link to comment
Eh, nemojmo ići do toga da se "svaki stav može braniti" Seti se Ivana Karamazova:) Drive, zasigurno nije bućkuriš, ali, nije, oprosti mi, ni najbolji film prošle godine. Mogao je biti bolji, eto...
godisnje top liste ne volim a drive mi se dojmio. haug.btw stav o umetnosti se moze braniti. tu mozda postoji kraj misli ali ne i kraj misljenja.
Link to comment
godisnje top liste ne volim a drive mi se dojmio. haug.btw stav o umetnosti se moze braniti. tu mozda postoji kraj misli ali ne i kraj misljenja.
ali si ga proglasio najboljim? haugmože se, na žalost, svako mišljenje braniti...ne samo o umetnosti. Ali, ako se zaustavimo na umetnosti, biće da si u pravu (donekle ;) )
Link to comment
Ja volim top liste i mogu da kažem da mi Drive sigurno nije u jedno tries' najboljih filmova prošle godine.
Ja bih te zamolio da ih izlistas.
Link to comment
off:
gosling i ja imamo gotovo pa isti ram za naocare. i tu slicnosti zacelo ne prestaju :wub:@zelaya:zelayina lista :P Edited by kim_philby
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...