Jump to content
IGNORED

Drive (2011)


3opge

Recommended Posts

Samo da se potpisem na ono sto je rekao brat kojot i dodam da me je ova mala sve vreme podsecala na neku mesavinu misel vilijams i kejti holms. zapravo, ima njene oci i pogled. i navlakusa je, gleda mi se opet. :D

Link to comment

ma ozbiljno me to nervira, imam uzasan nagon da odvalim donju vilicu svakom ko zvace cacku, to mi seljanija u rangu pljuvanja posred kneza, ono kad izvuces slajma iz detinjstva, da svi cuju i okrenu se.

Link to comment
Samo da se potpisem na ono sto je rekao brat kojot i dodam da me je ova mala sve vreme podsecala na neku mesavinu misel vilijams i kejti holms. zapravo, ima njene oci i pogled. i navlakusa je, gleda mi se opet. :D
Ako ti se ona svidela ovde cekaj samo da je vidis u Shame-u ;)
Link to comment
cuj kako si zakljucio da glavni junak napusta ljubavno bojno polje usled visih razloga? mislim to jesu razlozi izvan njegove moci ali ne onako kako ti mislis. film se zove nagon. na stranu sto ja mislim da je u pitanju cisti filmski nagon.
Drive theory is based on the principle that organisms are born with certain psychological needs and that a negative state of tension is created when these needs are not satisfied. dovraga, sad cu ponovo morati da odgledam film. ako bude otkupljen, tojest.poriv je za nijansu bolja rec.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...