Jump to content
IGNORED

Moja metoda za brzo učenje jezika


Bakemono

Recommended Posts

Hvala, morgana!Ima li nesto na norveskom? Jedno pitanje za sve koji su probali sa norveskim.Treba li prvo da se upoznam sa fonetskim pravilima u norveskom pre nego sto krenem sa citanjem posto nemam pojma kako se sta cita? Ima li slicnosti sa engleskim?

Link to comment
  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bakemono

    108

  • sweety

    23

  • sunny

    22

  • ToniAdams

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Morgana ti si car..bas si me iznenadila pozitivno ovolikim knjigama..ja sam u fazi pravljenja paralelne knjige englseko-srpske za Hobita..imam i audio..gde nalazite te paralelne knjige samo mi to nije jasno :)Autoru svaka cast za temu..nisam srela do sad bolju a stalno trazim i tragam za materijalom za ucenje jezika..posebno norveskog i engleskog..a vidim tema je dugo vremena aktivna ..i mislim da ce da izgura na sto strana.. :)
Link to comment
Hvala, morgana!Ima li nesto na norveskom?Jedno pitanje za sve koji su probali sa norveskim.Treba li prvo da se upoznam sa fonetskim pravilima u norveskom pre nego sto krenem sa citanjem posto nemam pojma kako se sta cita? Ima li slicnosti sa engleskim?
DraganaZ..i svi ostali kojima treba norveski ..skinite torrent sa ovog linka http://thepiratebay.se/torrent/7290579/Norwegian_Language_Learning_Packtu imas komplet norveski za ucenje sem ovih nasih paralelnih knjiga, postoje knjige i audio materijal za svaku knjigu, pocni od knjige pa vei, zatim stein pa stein, pa her pa barget..to su tri knjige po kojima se uci norveski danas..a ostale po zelji.Ja sam pre toga pocela sa knjigom u sto lekcija koje su za osnovno sporazumevanje i snalazenje na linku http://www.goethe-verlag.com/book2/index.htm , tu izaberes srpski pa zatim ti otvori opcije koji ces jezik da biras i onda ides na srpski, imas iznad pise mp3, tu imas znaci audio za svaku lekciju i recenicu..ne treba ti nikakvo predznanje samo slusas za svaku lekciju koju citas audio..onda vremenom se skocka sve u glavi ..tako sam ja ucila bez ikakvog kursa..ako nesto ni nije bilo jasno pitala sam drugaricu koja je bila na kursu i ona je odusevljena da znam isto kao ona a nisam isla na kurs. Ako imas neki problem javi mi se na privatnu poruku.
Link to comment
Stisla braća da se uči?
ma zbog mene mi je da da spičim još 1 jezik (a sam napisao, kao da ih znam više od 2) dok sam ođe, a i koristiće ofkors :) Edited by Ravanelli
Link to comment

Ovako, trebalo bi da u kratkom roku , ~3 meseca, usavršim engleski, do fluent nivoa ili približno, a solidno ga znam, i paralelno, a maltene od nule, italijanski ili nemački, a možda i oba, do nivoa komunikacije. Dajte neki savet.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...