Jump to content
IGNORED

Moja metoda za brzo učenje jezika


Bakemono

Recommended Posts

zahvali bakemonu, ja samo redistribuiram
Stalno ga hvalim:)..a i tvoja pomoc je znacajna..Imas li mozda norveskog majstora ili neku drugu na norveskom..?
Link to comment
  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bakemono

    108

  • sweety

    23

  • sunny

    22

  • ToniAdams

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

nemam.imam samo jos paralelne knjige na francuskom i talijanskom
pošto su ti ove na talijanskom? :)aj šibni mi pliz talijanski a ako neko naiđe na portugalski nek proslijedi.
Link to comment
nemam.imam samo jos paralelne knjige na francuskom i talijanskom
Hajde ako ti nije problem te na francuskom..posto mi je to u planu da ucim kao treci jezik..
Link to comment

Jedno veliko hvala na ovoj temi Bakemono-u!Želim da usavršim svoj engleski pa mi je ovakva tema više nego dobrodošla!Hvala i Morgani!Ako nije problem može li još neki link za paralelne knjige eng-srp? Može i na pm da mi se pošalje...U svakom slučaju,hvala vam! :-)

Edited by toga
Link to comment
Imam asimil, a za ove paralelne knjige, ima li neki link, jer ih na http://uz-translations.net/ ne nalazim, kao ni audio knjige.
Što se tiče paralelnih knjiga,morgana je okačila neke,imaš ih na strani 16 na vrhu... što se tiče audio knjiga,evo kako ja to radim.Odem na youtube i tu nađem naslov koji mi treba. Na youtube-u se može naći mnogo audio knjiga!! Sva 4 naslova koje je okačila morgana mogu se naći na youtube-u u vidu audio snimaka..Za njihov download,treba vam program "Free YouTube to MP3 Converter",ima 26 mb,lako se skida instalira i koristi! Mislim da je to jako jednostavna metoda! Problem su paralelne knjige,koje se teško nalaze... :)
Link to comment

poceo sa haripoterom, i mislim da je prilicno ucinkovito.jedino sto prevod bas nije superkul, al nema veze.ako neko ima jos nesto nemacko, molim nek deli.

Link to comment

kao sto se da videti novi sam ovde i moram zaista da pohvalim za ovu temu... i da naravno zamolim ako neko moze da mi kaze gde da nadjem audioknjigu na nemackom hari poter i kamen mudrosti... Hvala...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...