Jump to content
IGNORED

Moja metoda za brzo učenje jezika


Bakemono

Recommended Posts

ne znam da li ste pominjali http://memrise.comne može da se nauči jezik, ali može da se obogati rečnik, za jezik koji već poznajete.preporuka (kao i za svaku metodu učenja jezika) - dok radite, čitajte, ponavljajte na glas.

Link to comment
  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bakemono

    108

  • sweety

    23

  • sunny

    22

  • ToniAdams

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pozdrav svima...ja sam novi ovde...samo da se zahvalim Bakemono-u na ovoj sjajnoj metodi, svaka čast za ovako nešto, ja sam oduševljen, a i inače obožavam da čitam knjige, tako da je ovo spoj ugodnog s korisnim......nego da pitam ima li iko paralelne knjige alisa u zelji čudesa i mali princ na ENG-SRB? bilo ko, bio bih veoma zahvalan!

Link to comment

Uspeo sam ponovo da uploadujem na rapidshare. Ovde imaš sve englesko-srpske knjige:https://rapidshare.com/files/3700930788/ENG-SRB.rar

Link to comment

Bakemono, ili bilo ko, mogu li dobiti link za nemacko-srpske ili nemacko-engleske paralelne knjige?Svi linkovi koje sam nasao na topicu su stari.

Link to comment

Bakemono i ostali koje interesuje ucenje jezika, jel' pretite Lucu na fejsu (Lucu iz uvodnog posta ove teme)? Ima bas zanimljivih intervjua i saveta. Stranica mu je A Polyglot Dream.

Link to comment
Bakemono i ostali koje interesuje ucenje jezika, jel' pretite Lucu na fejsu (Lucu iz uvodnog posta ove teme)? Ima bas zanimljivih intervjua i saveta. Stranica mu je A Polyglot Dream.
Zvuči zamimljivo, ali nemam Fejsbuk. :)
Link to comment

Hvala, estel! Kako napreduje japanski? Konacno sam poceo da ucim sam jezik, sad mnogo lako idu znakovi. Presao sam Pimsleur i napravio transkript, ako ti treba, javi da posaljem. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...