Jump to content
IGNORED

Moja metoda za brzo učenje jezika


Bakemono

Recommended Posts

Hvala vam najlepse kako na brzom odgovru tako i na poslatim knjigama!Evo ga link za download jos knjiga.Nadam se da ne smeta adminu...http://arhiva.elitesecurity.org/t86089-Books-Elektronske-knjige-Sve-knjige-na-jednom-mestu

Link to comment
  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bakemono

    108

  • sweety

    23

  • sunny

    22

  • ToniAdams

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo jos jednog linka za skidanje stranih audio kurseva..samo se morate najpre registrovaati..http://www.balkandownload.org/topic/24126-recnici-stranih-jezika-kurseviaudioe-knjige/Dobar je i sajt http://www.book2.de/ gde imate 50 jezika za ucenje..izaberete srpski a zatim vam otvori stranu gde birate jezik koji zelite da ucite ..prvih desetak lekcija mogu bez registracije posle se morate registrovati ali registracija traje jedan dva dana pa je najbolje da se ulogujete i svih sto lekcija da odstampate ..takodje pri vrhu imate mp3 za svaku lekciju mozete ih sve odjednom skinuti na klikom na free download mp3 all... :)

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Kao sto su vec rekli linkovi su mrtvi, Meni bi trebalo za Nemacki jezik ako neko ima (nema veze da li je nemacko srpski ili nemacko engleski). Pretpostavljam da Bakemono ima to , pa druze posalji PM ako imas nesto od toga ili najbolje da mi preko skajpa pustis fajlove. (moj skype: futogneso)Inace je ovakav vid ucenja super i sve pohvale sa moje strane. Ako nekome treba ja imam Hary Potera na Nemacko - Hrvatskom , tako sam nasao na netu pa nek se javi.

Link to comment
  • 3 weeks later...
pogledaj asimil, bakemono je ostavljao link. ako ne nadjes, poslacu ti ja.
čini mi se da nije mogao da se otvori taj link , ali potražiću na google-u, verovatno može da se skine negde... hvala morganče ;)
Link to comment

Je l prebacivao neko mozda ove paralelne knjige u neki drugi format, npr pdf. Hteo bi da ih prebacim na eReader, mislim da bi mi tako bilo najlakse da ih citam, ovako mi tesko ide da toliko gledam u monitor od kompa?

Link to comment

Bakemono, svaka cast za temu,ova metoda zvuci fenomenalno!Ja sam inace zaljubljenik u jezike i bas bih volela da pokusam Mozes li da mi posaljes na PM neku srpsko-englesku knjigu i ako imas englesko-norveski, pokusala sam da nadjem na rapidshare ali nema ih vise nazalost...Hvala

Link to comment

Tema je stvarno fenomenalna i bas imam volje da ucim..Bakemono puno hvala za Orwela citam kad god imam vremena..Htela sam sama da napravim paralelne knjige norvesko- srpski, Alise i Malog princa ali nisam uspela da nadjem na netu..ako neko ima neka mi se javi..takodje i tog norveškog Majstora ..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...