Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

9 hours ago, Pixie said:

 

Ne znam da li se u te "lazne talijanske" racuna Labrador? Meni su oni (tj. bili bar do pre dve godine) konstantno super.

 

 

 

 

 

hm, ne znam njihovo geografsko porijeklo. slazem se da su dobri :)

znaci i oni su domaci brend.

Edited by morgana
Link to comment

nemam pojma, ja nista njihovo nisam nosila, a i ne znam nikoga ko jeste. 

ali nisu ista kategorija, grubinke su samo udobne papuce i sandale (kome jesu - znam da je bilo rasprava i o tome ovde) labrador ima citav asortiman, od papuca do cizama.... 

(mada znam da me zezas, ja sam to zapamtila jer je bas zgodan tip :blush:)

 

Link to comment
14 hours ago, cartman said:

 

 

adidas-hoops-2-0-k-285819-fw9121.jpeg

 

Retro je uvek u modi! Uzeo na nekom ludilo popustu u Planeti pre nedelju dana za nesto malo preko 4k

koi je model?

Link to comment

super izgledaju. posle kratkog izleta u nike air, vracam se def klasicnim adidas modelima. iako to na prvi mah nije ocigledno, mnogo bolje prijaju mojim neznim stopalencima posle recimo dana stajanja i pesacenja.

Link to comment
On 9.6.2021. at 18:44, bradilko said:

meni dosla prijateljica iz kalifornije/ san diego/ i odusevila se sto ima da kupi sebago za 4 ,5 hiljada dinara. 

kaze da neki njen ortak tamo narucuje iz britanije za 150 funti.

reko evo nice & easy zarade

 

Meni je cudno da Sebago kosta toliko tamo (4500=40€ je li tako). Uvjek kada sam u Bg stvari uglavnom izadju skuplje nego ovdje u Parizu. 

 

Sada pogledah, najjeftiji Sebago je oko 60€.

Link to comment
43 minutes ago, borris_ said:

Meni je cudno da Sebago kosta toliko tamo (4500=40€ je li tako). Uvjek kada sam u Bg stvari uglavnom izadju skuplje nego ovdje u Parizu. 

 

Sada pogledah, najjeftiji Sebago je oko 60€.

 

Mislim da je Industrija obuce Beograd imala nekad licencu za te cipele, u njihovim prodavnicama se i prodavala. Mora da ih neko i dalje pravi u Srbiji (sad da li kao pravu licencu), zato je i ta cena.

Link to comment
4 hours ago, borris_ said:

Meni je cudno da Sebago kosta toliko tamo (4500=40€ je li tako). Uvjek kada sam u Bg stvari uglavnom izadju skuplje nego ovdje u Parizu. 

 

Sada pogledah, najjeftiji Sebago je oko 60€.

da 40-ak eura. u glavnoj ulici je kupila. drap a posle je nasla  zelene. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...