Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Ako vam je do udobnih starkolikih patika, preporučujem Aaron:
 
asics-patike-aaron-cv-men-1-1000x1000.jpg
Asics su odlične što se udobnosti tiče. Volim ove retro modele, imam ove za Zvezdine utakmice [emoji41]e4c980fe01ecb6948e9d27eb3c425935.jpg
  • +1 1
Link to comment

Na oko mozda i nisu tako lepe (lepse stoje uzivo i boja je malo lepsa), ali, ovo je...kao da nemate nista na nogama, ali ipak imate da malo ublazi taj kontakt sa tlom. Probah ih u radnji gde imaju imitacije raznih podloga (posto je radnja za planinarsku opremu). Od tih "bosonogih" su, lake kao pero (mrtva trka izmedju Wildling koje imam i njih), peru se i u masini posto su od sintetike, i prilicno se dobro drze za nogu (mnoge druge "natikace" nisu za nas koji brzo hodamo, previse su otvorene). Idu super i na carape, sto meni treba, jer bih ih nosila generalno po suvom vremenu kada je i hladnije.

 

https://www.leguano.eu/lady-pink

 

Spoiler

leguano-lady-pink1_1920x1920.png

 

Sad jos da prelomim da li da dam tolike novce za ovo, 120 evra su.

 

 

Na Tanuki Yoru od Wildling sam se u medjuvremenu navikla, ne nosim ih na igraliste puno prepreka i sitnih kamencica vec ovako za bilo sta drugo, i stvarno je lepo sto ih covek ni ne oseca na nogama, a opet nista ne zaptiva stopalo (osim eventualno carapa, zavisno od sastava). Jako je lep osecaj u njima. Rekla bih da se rizik sa njima isplatio, verovatno je istina u tome da treba neko vreme da se stopalo navikne na bosonogosttm , pogotovo kada se salta stalno iz patika sa ortopedskim djonom i ovih bez prakticno iceg.

 

Imaju novi model i papagaj boju:

https://www.wildling.shoes/en/collections/rewild/products/papagei-rw

wildling-minimalschuh-papagai-RW-01_2000

 

 

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
1 hour ago, maheem said:

E ovo sam ti ja dok sam igrao za Juventus.

A i stare se još uvek drže.

20210608_210026.jpg.8f809c97c25feb68fab1b019c160bc73.jpg

 

Super su, bese Curious Leather iz Novog  Sada? Pitala sam skoro na temi o iskustvima sa ovakvom vrsto patika ali se niko nije javio.

Probala sam vise modela u jednoj radnji ovde (Rieker, Tamaris, Tom Taylor i jos neke), ni jedne nisu toliko pokrile prednji deo stopala pa verovatno u tom grmu lezi zec. Ove roze danas iz planinarske radnje su vec ozbiljna prica.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
33 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Super su, bese Curious Leather iz Novog  Sada? Pitala sam skoro na temi o iskustvima sa ovakvom vrsto patika ali se niko nije javio.

Probala sam vise modela u jednoj radnji ovde (Rieker, Tamaris, Tom Taylor i jos neke), ni jedne nisu toliko pokrile prednji deo stopala pa verovatno u tom grmu lezi zec. Ove roze danas iz planinarske radnje su vec ozbiljna prica.

Shii Clothing.

Mislim da sam ti bio odgovorio tad.

Koža veoma prija nozi, đon nije kao kod patika pa nisu za dugo tabananje. Letnja obuća za bleju umesto japanki. 

Link to comment

ne znam jesi li do sada kupovala obucu u africi. ja jesam, ravne cipele sto je jednostavnija konstrukcija od ovih, i nisam zadovoljna. od tih domacih firmi s uglavnom laznim talijanskim imenima mi je mnogo bolja antonella rossi u shoestaru.

ali bdue lijepih modela u africi, itekako.

  • +1 1
Link to comment

Nisam kupovala. Slucajno sam naletela na model, a bas mi ovakav treba, pa sam vise zbog toga stavila fotku. Hvala ti, pogledacu pazljivo.

  • +1 1
Link to comment

meni dosla prijateljica iz kalifornije/ san diego/ i odusevila se sto ima da kupi sebago za 4 ,5 hiljada dinara. 

kaze da neki njen ortak tamo narucuje iz britanije za 150 funti.

reko evo nice & easy zarade

 

Link to comment

taman pohvalim antonelu rosi i skoknem na sajt da vidim sta ima, a ono sumrak ukusa. povlacim receno. nekad je bila dobra.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
On 9.6.2021. at 18:14, morgana said:

ne znam jesi li do sada kupovala obucu u africi. ja jesam, ravne cipele sto je jednostavnija konstrukcija od ovih, i nisam zadovoljna. od tih domacih firmi s uglavnom laznim talijanskim imenima mi je mnogo bolja antonella rossi u shoestaru.

ali bdue lijepih modela u africi, itekako.

 

Ne znam da li se u te "lazne talijanske" racuna Labrador? Meni su oni (tj. bili bar do pre dve godine) konstantno super.

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...