Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Naručim patike za pešačenje/trčanje online.

Jebote, ne znam ko je ovo osmislio i kako je mislio da se obuva.

Znači, nije problem veličina samih patika, već veličina otvora u koji ulazi noga.

Jezika nema, niti bilo kakvog načina da se taj deo raširi, a materijal nije ni malo elastičan.

Pritom nemam nešto široko stopalo, ali ovo nije ni blizu, pola pete mi ostaje napolju. Nije ni za žensku nožicu, a kamoli prilagodjeno muškoj u broju 46. :huh: :isuse:

Sad moram da se smaram sa vraćanjem robe, pritom mi se baš svidjaju patike. 
Stvarno ne kontam kako jedan Adidas napravi ovako nešto. Imam i stare na sličnu foru, ali je materijal elastičan i obuva se bez ikakvih problema.

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Naručim patike za pešačenje/trčanje online.

Jebote, ne znam ko je ovo osmislio i kako je mislio da se obuva.

Znači, nije problem veličina samih patika, već veličina otvora u koji ulazi noga.

Jezika nema, niti bilo kakvog načina da se taj deo raširi, a materijal nije ni malo elastičan.

Pritom nemam nešto široko stopalo, ali ovo nije ni blizu, pola pete mi ostaje napolju. Nije ni za žensku nožicu, a kamoli prilagodjeno muškoj u broju 46. :huh: :isuse:

Sad moram da se smaram sa vraćanjem robe, pritom mi se baš svidjaju patike. 
Stvarno ne kontam kako jedan Adidas napravi ovako nešto. Imam i stare na sličnu foru, ali je materijal elastičan i obuva se bez ikakvih problema.

Ja to izbegavam. Imam jedne Nike u koje da bih ušao mi je potrebna kašika i dve litre znoja. Doduše jedne adidaske bez jezika su prilično bolje za nazuti al nekakav loš osećaj je sveukupno. Nemam ni ja siroko stopalo al te adidaske su mi uske a nada da ce se vremenom raširiti je odavno umrla.

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Naručim patike za pešačenje/trčanje online.

Jebote, ne znam ko je ovo osmislio i kako je mislio da se obuva.

Znači, nije problem veličina samih patika, već veličina otvora u koji ulazi noga.

Jezika nema, niti bilo kakvog načina da se taj deo raširi, a materijal nije ni malo elastičan.

Pritom nemam nešto široko stopalo, ali ovo nije ni blizu, pola pete mi ostaje napolju. Nije ni za žensku nožicu, a kamoli prilagodjeno muškoj u broju 46. :huh: :isuse:

Sad moram da se smaram sa vraćanjem robe, pritom mi se baš svidjaju patike. 
Stvarno ne kontam kako jedan Adidas napravi ovako nešto. Imam i stare na sličnu foru, ali je materijal elastičan i obuva se bez ikakvih problema.

koji model ?

Link to comment

Isto je i sa UA koje sam hteo za basket, jebote, bukvalno nisam mogao da nazujem moj broj. Jebeni užas, ne znam ko ono kupuje, ne bi ih uzeo džabe. 

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, Lezilebovich said:

koji model ?

Adidas Kaptir M

Imam od ranije Adidas NMD_R1 na tu foru, ali one su super elastične u tom delu i nije nikakav problem obuti ih, a ove baš ni malo.

Nisam ni obraćao pažnju na to kod kupovine, valjda sam mislio da mora biti široko ili elastično, a da se onda pertlama stegne, ovo mi je baš wtf. Stvarno ne znam ko to obuje i kako.

Edited by mraki
Link to comment

Узмеш лепо Најк пегазус 36 и не размишљаш, за те неке паре за колико сада могу да се нађу (рецимо Интерспорт за 8-9 сома) не постоје удобније гиље тврдим. За трчање су фул а може и шетња у њима ни визуелно нису лоше. Имам скроз црне али меркам и ове лепотице што да не.

3F7F52ED-7332-4AB5-B800-051E042C48FA.jpeg.21fc4030fb4247dd28c5b51d18b418b8.jpeg

  • +1 2
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
On 8.6.2021. at 16:41, I*m with the pilots said:

Na oko mozda i nisu tako lepe (lepse stoje uzivo i boja je malo lepsa), ali, ovo je...kao da nemate nista na nogama, ali ipak imate da malo ublazi taj kontakt sa tlom. Probah ih u radnji gde imaju imitacije raznih podloga (posto je radnja za planinarsku opremu). Od tih "bosonogih" su, lake kao pero (mrtva trka izmedju Wildling koje imam i njih), peru se i u masini posto su od sintetike, i prilicno se dobro drze za nogu (mnoge druge "natikace" nisu za nas koji brzo hodamo, previse su otvorene). Idu super i na carape, sto meni treba, jer bih ih nosila generalno po suvom vremenu kada je i hladnije.

 

https://www.leguano.eu/lady-pink

 

  Hide contents

leguano-lady-pink1_1920x1920.png

 

Sad jos da prelomim da li da dam tolike novce za ovo, 120 evra su.

 

 

Prelomih i ove dve nedelje

 

43286_1622726505_300.jpg

 

Ne spadaju ni kada se potrci u njima, bas su pogodne za ozbiljno hodanje, divota.

 

Spoiler

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...