Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

On 2.7.2021. at 12:36, mraki said:

Naručim patike za pešačenje/trčanje online.

Jebote, ne znam ko je ovo osmislio i kako je mislio da se obuva.

Znači, nije problem veličina samih patika, već veličina otvora u koji ulazi noga.

Jezika nema, niti bilo kakvog načina da se taj deo raširi, a materijal nije ni malo elastičan.

Pritom nemam nešto široko stopalo, ali ovo nije ni blizu, pola pete mi ostaje napolju. Nije ni za žensku nožicu, a kamoli prilagodjeno muškoj u broju 46. :huh: :isuse:

Sad moram da se smaram sa vraćanjem robe, pritom mi se baš svidjaju patike. 
Stvarno ne kontam kako jedan Adidas napravi ovako nešto. Imam i stare na sličnu foru, ali je materijal elastičan i obuva se bez ikakvih problema.

 

rule no 1: patike za trcanje se ne kupuju online, vec iskljucivo u specijalizovanim prodavnicama.

 

p.s. Adidas Kaptir M nisu patike za trcanje, vec outlet djubre koje mozes obuci max dva puta, pre nego sto sasvim izgube svoj prvobitni oblik. mada, koliko para toliko i muzike. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
Узмеш лепо Најк пегазус 36 и не размишљаш, за те неке паре за колико сада могу да се нађу (рецимо Интерспорт за 8-9 сома) не постоје удобније гиље тврдим. За трчање су фул а може и шетња у њима ни визуелно нису лоше. Имам скроз црне али меркам и ове лепотице што да не.
3F7F52ED-7332-4AB5-B800-051E042C48FA.jpeg.21fc4030fb4247dd28c5b51d18b418b8.jpeg
Nosim Nike downshifter 9, koje su sličan tip patike kao ove potvrđujem da su preudobne i lagane za obuvanje/izuvanje. Izuzetno prijatna i lagana patika.
Link to comment

Za sve postoji prvi put pa i da vam, pošto ste se izuli radi komocije, ispadne jedna patika iz kombija u kome ne radi klima kada idete u Crnu Goru na planinarenje pa vas ljudi mole da u sporim deonicama otvorite malo vrata da uđe vazduha. :inn:

 

Pa sam se morao brzo snaći u Inđiji u outletu i imao sreće sa brojem, sve ostale su minimum 3 broja manje.

 

eng_pm_adidas-Original-Sl-72-FV9783-3426

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Vi što nosite različite patike na levoj i desnoj kako ih izaberete? Na koji faktor da obratim pažnju... osim udobnosti i visine đona. Vidim uštedi se znatno tako.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
11 hours ago, Mil@n said:

Za sve postoji prvi put pa i da vam, pošto ste se izuli radi komocije, ispadne jedna patika iz kombija u kome ne radi klima kada idete u Crnu Goru na planinarenje pa vas ljudi mole da u sporim deonicama otvorite malo vrata da uđe vazduha. :inn:

 

Pa sam se morao brzo snaći u Inđiji u outletu i imao sreće sa brojem, sve ostale su minimum 3 broja manje.

 

eng_pm_adidas-Original-Sl-72-FV9783-3426

liče malo na adidas dragon koje sam ja kupila isto u nekom outletu pre par meseci. udobniju obuću nisam imala. bukvalno ih ne izuvam ni po ovim vrućinštinama.

a u adidas radnji sam probala one retro univerzal za ravnim đonom koji mi se više sviđa na oko, ali su neudobne i duplo skuplje, kad hodaš idu na neku svoju stranu, bar na mojoj nozi.

Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

liče malo na adidas dragon koje sam ja kupila isto u nekom outletu pre par meseci. udobniju obuću nisam imala. bukvalno ih ne izuvam ni po ovim vrućinštinama.

a u adidas radnji sam probala one retro univerzal za ravnim đonom koji mi se više sviđa na oko, ali su neudobne i duplo skuplje, kad hodaš idu na neku svoju stranu, bar na mojoj nozi.


Da, dosta slične. Imao sam dragon-ke, super patika.

Ove moje su superlight 72 i one imaju dosta varijacija sa bojama, samo se šifra razlikuje, ne  znam da li se ista odnosi samo na boju ili ima i razlike u samoj patici.

 

ADIDAS-DRAGON-56a88c503df78cf7729ebb54.j

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:


Da, dosta slične. Imao sam dragon-ke, super patika.

Ove moje su superlight 72 i one imaju dosta varijacija sa bojama, samo se šifra razlikuje, ne  znam da li se ista odnosi samo na boju ili ima i razlike u samoj patici.

 

ADIDAS-DRAGON-56a88c503df78cf7729ebb54.j

 

 

moje su ovakve plave, samo što imaju i plavu etiketu na jeziku i plave pertle. a videla sam na netu slike, isti model ali razne kombinacije boja, fenomenalne... kupila bih još 5 pari, ali to nema po radnjama. verovatno je model bio aktuelan pre 100 godina, pa su im slučajno ostale samo ove.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...