Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

36 minutes ago, InvisibleLight said:

mislim da su izgladili, to bilo pre 5 godina, proud boys i slk ih svojatali zbog toga

 

zezam se, kad bi tako gledali na brendove i promotere kroz istoriju ne bi nista nosili..

 

ja nr jos nemam nijedna NB iako sam probala, uzela i odnela na kasu prosle zime, izvukla karticu i prodavacica rece da akcija vredi ako kupim jos nesto, npr carape (koje su tipa 150din,) i ja popizdim i iz principa odustanem od kupovine, ovam orala stornirati racun

jos bolje

imam 3 para neotpakovanih patika, jos mi samo one falile

 

ma da, a i ne ucestvuje mi se u bas svakom americkom kulturnom ratu toliko detaljno. bas danas mislim o tome, povodom serije in treatment.

 

mustang, stvarno ne vjerujem da je invisible zlonamjerna znajuci je sa foruma 100 godina

Link to comment

Ajde prestanite da se identifikujete kao trampovci i bajdenovci, pa se nećete ni vrijeđati, pogotovo ne vidim razlog da te generalne prozivke shvatate lično. I da reportujete.

 

I nastavite o temi, ne ubacuje politiku. Mustang će da odmori.

Link to comment
On 30.5.2021. at 4:29, Indy said:

Da li je pogresno da mi se ovo svidja

 

shoes.jpg

 

Naravno da je ok, druze. Gej je okej. Racunaj na nasu podrsku. :P

 

Ali cisto estetski, ne znam koji mi je model uzasniji. Mozda ipak desni. Za sta su uopste ove loptice?

 

Ja imam neodredjen odnos prema NB. Jedini par koji sam ikad imao su najbolja i najudobnija obuca koju sam ikada probao (genijalno sasivene, obmotavaju se kao puz oko stopala, savrseni materijali, izdrzljive, za kanc i za divlja brda, za hodanje i za trcanje), apsolutno nenadjebive i genijalne minimus mt10v4. A intenzivno mrzim NB jer su brzo prestali da ih prave i zamenili ih novim modelima koji su tri lige ispod. Da naprave nove, oprostio bih im i da finansiraju sns-ovu kampanju! (Dobro, mozda im ne bih oprostio, ali bih kupio 10 pari da ih imam do kraja zivota):

 

new-balance-mt10v4-puestas-general-840xX

 

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, chandra said:

 

Ali cisto estetski, ne znam koji mi je model uzasniji. Mozda ipak desni.

 

 

Ti si uspeo toliko dugo da ih gledas da provalis da zapravo ima DVA modela? :smiley_hail:

(Da, desni je uzasniji)

 

Dobro deluju ove tvoje stare NB, steta je kada ne prave nesto sta je bilo dobro. Verovatno nisu mnogo zaradili na njima...ili pak, videli da su dugotrajne pa da se njima ne isplati nuditi ih?

Edited by I*m with the pilots
  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Ti si uspeo toliko dugo da ih gledas da provalis da zapravo ima DVA modela? :smiley_hail:

(Da, desni je uzasniji)

 

Dobro deluju ove tvoje stare NB, steta je kada ne prave nesto sta je bilo dobro. Verovatno nisu mnogo zaradili na njima...ili pak, videli da su dugotrajne pa da se njima ne isplati nuditi ih?

 

Ove na slici nisu moje, mislim, chandra ne depilira noge jos uvek. :D Izaslo je posle nekoliko serija minimusa, ali nijedne nisu ni blizu. Vidi se na slici kako ide ova crvena linija oko noge - ne znam kako to da opisem - nema jezika, nego je to na mestu jezika nastavak unutrasnjeg zida patike. Uz sve ostale osobine koje volim kod njih, ta mi je najvaznija. Nikad mi ni pre ni posle nijedna cipela nije drzala nogu na taj nacin. Eto, vidis, cista ljubav. Mogo o njima nasiroko. U nekom dokumentarcu Attenborougha o mravima odjednom se u kadru pojavljuju moje minimus. Istopim se svaki put (a i dok. je fenomenalan (https://www.bbc.co.uk/programmes/b09hx36k).
:wub::wub::wub:

Link to comment
On 1.6.2021. at 10:32, Mil@n said:

Dajte ljudi ne zezajte, uz šta ukombinovati onaki dezen? Pri tom kolega Indy nije baš da ima 25 godina. Pre je tu oko 35 :)

 

 

 

 

10 New Gucci Red And Green Logo FULL HD 1920×1080 For PC Desktop | Green  logo, Gucci wallpaper iphone, Gucci

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...