Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

4 minutes ago, I*m with the pilots said:

Steta sto nije ceo djon crven

ja sam prošli mesec pokušavala da nađem da kupim patike sa ovakvim ravnim đonom, ali da ne bude beo. za žene ne postoji, a i za muškarce ima jedan puma model i nešto adidas univerzal, ali to je preskupo i u beogradu ne postoje manji brojevi.

Link to comment
4 minutes ago, slepa živana said:

ja sam prošli mesec pokušavala da nađem da kupim patike sa ovakvim ravnim đonom, ali da ne bude beo. za žene ne postoji, a i za muškarce ima jedan puma model i nešto adidas univerzal, ali to je preskupo i u beogradu ne postoje manji brojevi.

 

Retke su patike gde su takvi djonovi u boji, sto je bas steta jer se brzo isprljaju. Znam da su spominjane neke gumice koje navodno dobro operu i vrate belinu, ali ko ce mahat'!

Ja sam zato imala dva para NB patika sa decijeg odeljenja, djonovi su bas bili kul :D A i same boje patika, jos siroke, super.

Link to comment
4 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Retke su patike gde su takvi djonovi u boji, sto je bas steta jer se brzo isprljaju. Znam da su spominjane neke gumice koje navodno dobro operu i vrate belinu, ali ko ce mahat'!

Ja sam zato imala dva para NB patika sa decijeg odeljenja, djonovi su bas bili kul :D A i same boje patika, jos siroke, super.

о "бојама" може само да се сања, ово што причам да сам нашла да нису били бели ђонови, били су жути, али и то је нешто. 

ја сам раније имала скечерс са жутим ђоном, али то више не постоји. нб сам виђала на људима на улици, у разним лепим бојама и са ђоновима у боји, али тога у радњама нема. нарочито женски модели то јест бројеви, углавном су розе и беле. мада сам тражила са равним ђоном, не свиђа ми се тај шпицасти, не знам како да га назовем.

ово је било најближе што сам нашла, али мушке, намањи број 40 а то ми је било велико i još koštaju oko 15 tisuća

17364-1_0x500.jpg

 

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, slepa živana said:

ово је било најближе што сам нашла, али мушке, намањи број 40 а то ми је било велико i još koštaju oko 15 tisuća

 

Kod mene pomaze sto nosim 37 pa se pronadjem u decijoj kolekciji :D NB zenski modeli su skroz drugaciji i manje udobni - uzi su i za nizi ris od mog tako da sam imala i jednu promasenu kupovinu sa njima.

Ove Cariuma su mi dosta lepe, makar ovako na slici

 

 

Inace, kakvo je iskustvo foruma sa natikaca-patikama (ne znam da li postoji neki pravi naziv za njih kod nas)? Da li se one posle nekog vremena previse..rastegnu pa se ne drze vise dobro? Nikada ih nisam imala ali sve vise razmisljam o njihovoj prakticnoj strani, pogotovo sa rastucim stomakom :rolleyes:

 

Videh ove pre neki dan, naravno beli djon..

1023163_3Q_PDP.jpg?sw=700&sh=700&sm=fit

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
4 hours ago, slepa živana said:

ja sam prošli mesec pokušavala da nađem da kupim patike sa ovakvim ravnim đonom, ali da ne bude beo. za žene ne postoji, a i za muškarce ima jedan puma model i nešto adidas univerzal, ali to je preskupo i u beogradu ne postoje manji brojevi.

Satorisan i Miret rade par modela u bojama s ravnim djonom.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, slepa živana said:

ja sam prošli mesec pokušavala da nađem da kupim patike sa ovakvim ravnim đonom, ali da ne bude beo. za žene ne postoji, a i za muškarce ima jedan puma model i nešto adidas univerzal, ali to je preskupo i u beogradu ne postoje manji brojevi.

 

Jesi gledala nešto ovde : http://www.urbanshop.co.rs/prodavnica/ShopSA2/6/ShopSO/0/ShopSearch/2

 

Jedno od retkih mesta u BG gde imaju skate patike.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

lilit kida

ne znam kakvi su sa cenama al su im modeli 1 vrh

evo našao sam odgovor kad sam slao upit. 

 

Screenshot-20210512-200845-com-instagram

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

To je korektno. Još da nisam lenj pa da smućkam neke cipke.

Nego, izletela mi neka recenzija Salomon Predict 2, izgleda ok i udobno za cvaki dan al sam odustao kad sam video cenu u beosportu.salomon-predict-2-running-shoes.thumb.jpg.87fc4668b782a09a66e549f4fa6a4ad6.jpg18k

 

A ove su mi se dopale u par kombinacije boja al ne i cena. Što je dobro jer ne znam ni koji će mi takve :lolol:

CV8122_002_P2.jpeg.964992a4ef0937c762606178f75c1d29.jpeg

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...