Jump to content
IGNORED

Kvalitetno visoko obrazovanje na poklon


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    49

  • Al-Khwarizmi

    22

  • rajka

    17

  • fonTelefon

    15

Brisani su mi postovi pre nekoliko sati, da kazem opet, drugacije:Obrazovanje koje me i te kako dobro sluzi po svetu je sa University of Belgrade. Beogradski Univerzitet.Od 45 predmeta, 30 su bili matematika ili statistika i programiranje racunara. Ostali su bili drustveni ili ekonomski predmeti.Sta sam tu naucio bilo je kriticko razmisljanje o bilo cemu. Pa cak i zanat (programiranje).To je kvalitetno obrazovanje, ne riff-ruff online kursevi.Mods, ne brisemo ovo?

Link to comment
Brisani su mi postovi pre nekoliko sati, da kazem opet, drugacije:Obrazovanje koje me i te kako dobro sluzi po svetu je sa University of Belgrade. Beogradski Univerzitet.Od 45 predmeta, 30 su bili matematika ili statistika i programiranje racunara. Ostali su bili drustveni ili ekonomski predmeti.Sta sam tu naucio bilo je kriticko razmisljanje o bilo cemu. Pa cak i zanat (programiranje).To je kvalitetno obrazovanje, ne riff-ruff online kursevi.Mods, ne brisemo ovo?
Ma to je sada demode. Ja sam rešio da se obrazujem samo preko udacity-ja i tako nađem posao. Jbg, nemam druge škole.
Link to comment
Ma to je sada demode. Ja sam rešio da se obrazujem samo preko udacity-ja i tako nađem posao. Jbg, nemam druge škole.
Nemoj se foliras. Kada sam ja isao na faks, i ti si tu negde bio. Javno, besplatno skolovanje, dostupno svima.Sto si propustio?
Link to comment
Nemoj se foliras. Kada sam ja isao na faks, i ti si tu negde bio. Javno, besplatno skolovanje, dostupno svima.Sto si propustio?
Glup sam :(Zato koristim ova online pomagala i tako pokušavam da nađem posao...
Link to comment
Glup sam :(Zato koristim ova online pomagala i tako pokušavam da nađem posao...
Sad, ispadam kriv sto sam studirao kao bilo drugi i od toga nesto napravio, kao sto i treba. Kao i desetine hiljada drugih.Pa da, mozda si mi zato i brisao postove.
Link to comment

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link to comment
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Neka neko objasni coveku da ima puno nas koji se obrazujemo da bismo nesto znali i umeli da uradimo (sto sad ne znamo, recimo da napisemo programce na pajtonu)... ne da bismo nuzno "trazili posao". Izgleda da mu je taj koncept stran. Ja hocu da verujem da svakome moze sve da se objasni, premda se bas ne isticem u toj disciplini.
Link to comment

Necu vise da pricam o njemu. Teo sam te pitati: kako ide s tim kursom i imas li ikakvo predznanje iz programiranja, bilo kakvo? Malo se osecam tehnicki nepismenim, pa bi mi bilo zanimljivo da mogu nesto sitno da isprogramiram.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...