Jump to content
IGNORED

Blogovanje kapitalizma


Buck Naked

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    43

  • Аврам Гојић

    27

  • kim_philby

    25

  • rajka

    23

ako oni to čitaju, bilo je samo šaljenje™.podržavam vladu i državni vrh, bio sam neoprezan.
pa to je jos gore! em si terorista em si kukavica.
Link to comment

Ja sam se samo malo šalio. Suviše često čitam u poslednje vreme o tužbama (uspešnim) na bazi pisanja na internetu, pa reko' simpatičan mi ovaj garsija, da ga podsetim da poveze 1 računa. :D

Link to comment
pa to je jos gore! em si terorista em si kukavica.
vazda :D
Ja sam se samo malo šalio. Suviše često čitam u poslednje vreme o tužbama (uspešnim) na bazi pisanja na internetu, pa reko' simpatičan mi ovaj garsija, da ga podsetim da poveze 1 računa. :D
hvala na upozorenju, gdine Indi.mlad sam, imam malo dete, kud ću takav u zatvor ili da stičem nova znanja.učiti, učiti... bih preradio u arbajt, arbajt, arbajt a ne kao Života.
Link to comment
Uostalom, to sto se potpisuje kao CEO bilo cega u Srbiji, dovoljno govori koliko je sati. CEO Burek foruma :lol: .
CEO burek foruma obrazlaze zasto su zene za kasom maksija tu gde jesu. :Hail: taj blog sve vreme vristi na zajebanciju, koliko je dobrih detalja propusteno u opstoj larmi.
Link to comment
I ja sam pre još 15ak dana video ovaj blog na linkedinu (i okacio ga kod Urosevog korporativnog majndseta). na linkedinu se gomila ljudi oduševila ovim tekstom, ali evo sada se proširio toliko da dodje do kurira. nije on gazda, ali je uzasno pretenciozan i "samoostvaren".
Ne znam zbog čega je ovaj lik materijal za kurirsko uvaljivanje u katran i perje. Mislio sam da oni rade samo po političkoj porudžbini :unsure:Inače, meni je Miroslav Prokopijević pre više od 10 godina na jednom predavanju objasnio da su siromašni ljudi siromašni "zbog toga što pogrešno razmišljaju", kao i da to univerzalno pravilo važi svuda - od Somalije do Bangladeša. Pa ga ipak nisam prijavio Kuriru.Edit: pročitao izvorni tekst. Da ga je napisao neko od ovdašnjih tajkuna koji će se uskoro igrati avio prevoza sa državom, trebalo bi ga utući motkom. Međutim, pisao ga je mali preduzetnik i to umnogome menja stvar. Edited by beowl
Link to comment

Siromasni u Srbiji precenjuju sebe :Hail: Siromasni u Srbiji su ubijeni u pojam vec odavno. Dokle god bude ovako visoke nezaposlenosti bice i ovakvog kljucanja u mozak. Ne bi valjalo da se primi medju radnickom klasom. Koliko videh CEO Bureka podrzavaju samo ljudi iz 365lepihdana miljea.

Link to comment
Klasna svest je stvar istorije, to je fenomen dvadesetog veka.
Postmodernisticko shvatanje? Na sta tacno ciljas, objasni detaljnije, ako nije problem. Potencijalno zanimljiva tema.
Link to comment
Radnicka klasa u Srbiji skoro da i ne postoji vise u tom smislu 'klasne svesti'...
Radnička klasa u Srbiji skoro da i ne postoji i u smislu da je nezaposlenost (posebno među mladima) ogromna. Nezaposleni su potklasa.
Link to comment

jel neko od vas, realno, razmislja o sebi kao o pripadniku ove ili one klase? meni nesto tako ne bi palo na pamet nikad...doduse, ima moderniji koncept, tribe, u kojem se neki ljudi nalaze.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...