Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

Znaš onaj Firefly na koji se ceo ovaj forum ložio dok je još bio u značajnoj meri nerdovske veroispovesti?

 

Jao da, onaj intro za bejzbol na FOX-u, što je imao vreme priče i vreme prikazivanja...

Link to comment

nije loša ova prva epizoda extant-a - počinje da ima smisla posle iscrpljujuće prve sezone

 

dark matter mi takođe ok, dok je stitchers, brutalno govance ko i last ship (under the dome, the whispers, mr. robot, wayward pines i, to a lesser extent, defiance, nešto bolje)

Link to comment

The Last Ship jeste budalast, ali je zato jedno milion puta kvalitetniji od How to Get Away with a Murder...

 

Under the Dome je bezveze, ali je zato tri puta manja bljuvotina od MTV-jevih produkcija...

 

The Whispers je za klasu iznad totalnog smeća poput The Honourable Woman...

 

I tako dalje...

Link to comment

Meni obećali presude za Dark Matter pa ništa. <_<

 

Gledaću ja na kraju, kao i Proof, Mr. Robot i Stichers. A ti ako gledaš, javi.

 

 

preskoci slobodno. prva epizoda je obecavala a onda su postali predvidljivi i dosadni. milion puta vidjene stvari na tvu.

Link to comment

nije loša ova prva epizoda extant-a - počinje da ima smisla posle iscrpljujuće prve sezone

 

dark matter mi takođe ok, dok je stitchers, brutalno govance ko i last ship (under the dome, the whispers, mr. robot, wayward pines i, to a lesser extent, defiance, nešto bolje)

 

znam da cu se pokajati sto pitam, ali kako, molim te, molim te, mozes da stavis extant i ima smisla u istu recenicu? brate, hale beri onanise u vr u ludari, doktor luka kovac mucenik, ovo dete kao demijen za radnicku klasu, nista nema smisla, sve artardirano do besmisla da se pitas koliko si drogiran. pritom, u novoj sezoni nema vise bez kardigan kostimografije, sto me je najvise za srce ujelo.

Link to comment

preskoci slobodno. prva epizoda je obecavala a onda su postali predvidljivi i dosadni. milion puta vidjene stvari na tvu.

 

Da, i mislio sam. U međuvremenu sam čuo da je The Whispers rađen po Bredberiju pa sam se naglo odlučio da poslušam preporuke i ovo mi se sviđa.

Link to comment

meni isto, ali mi je strepnja dublja nego nada.

 

ali pobedio asanz u meni, najvise mi se od svega dopao mr. robot. previse sam se bavila ciprasom u poslednje vreme.

Link to comment

znam da cu se pokajati sto pitam, ali kako, molim te, molim te, mozes da stavis extant i ima smisla u istu recenicu? brate, hale beri onanise u vr u ludari, doktor luka kovac mucenik, ovo dete kao demijen za radnicku klasu, nista nema smisla, sve artardirano do besmisla da se pitas koliko si drogiran. pritom, u novoj sezoni nema vise bez kardigan kostimografije, sto me je najvise za srce ujelo.

al si ipak odgledala, lolo ^_^

 

pa nisam napisao da je po sredi najbolja serija ever, al mi nije ni najgoora, te u moru glupih, a iz rakursa sf zaluđenika, nije mi ne prijala

Link to comment

Ono, jes' da deluje glupo, ali ne vidim vezu sa Fajerflajom.

 

Inače, glumi i Nik Sloter i to je dodatni bonus. Drago mi je da vidim da ponovo ima posla.

 

Sloter Niče završava svoj posao veće posle prve ili druge epizode. Postoji još jedna slična serija(kao Firefly samo gluplje) koja je krenula ovih - Killjoys. Tu Sloter Niče ima neku epizodnu misterioznu ulogu. 

 

I jedna i druga nisu ništa posebno za sad, mada kao nešto se dešava, neke tajne, novi svetovi itd. Ali nekako naivno do sad. Nekako kao da je 2000. a ne 2015.

Edited by deeps
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...