Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

SF papazjanija Extant sa Hale Beri i Goranom Višnjićem ima i drugu sezonu.   :isuse: 

Uzalud pokušavam da se setim kako se završilo i zašto je nastavljeno?

Link to comment

Extant druga sezona? :huh:

 

Wayward Pines postaje sve blesaviji, samo se ređaju preokreti...

 

Extant je trešina teška, ne verujem da ću gledati drugu sezonu. što se tiče Wayward Pinesa, trudim se da me ne iznervira mnogo, a ima materijala na pretek za to. Inače, premisa " odrasli ljudi ne mogu da pojme zlehudost situacije i propast ljudske vrste" je nešto najidiotskije što čuh i videh, a gledala sam svakava sranja na TV-u.

Link to comment

Meni Wayward sve bolji i zanimljiviji i uopste mi nije jasan taj hejt shjamalanizam™ sto potencirate ? Usudicu se reci, da mi je serija pravo osvezenje u moru vampirskio- detektivsko-forenzicarskih sranja ...

Edited by Geo
Link to comment

Meni Wayward sve bolji i zanimljiviji i uopste mi nije jasan taj hejt shjamalanizam™ sto potencirate ?

Gledao sam samo prve tri epizode i serija se otvorila dosta u duhu reditelja pilota, ali nije baš da smo ga svi baš toliko potencirali:

 

Da, dva obrta na 3 sata, SF ili mistika, atrofirana drama, ko bi to rekao za išta na čemu je radio M. Night Shyamalan...

 

Liči ovo tupljenje i na mnoge druge, ali nisam to očekivao od Matta Dillona. Valjda će se ipak javiti razlozi što je prihvatio baš ovaj TV projekat...

 

Nisam još gledao petu epizodu, ovu Jamesa Foleya, koja barem po reditelju najavljuje bolje. Onda nas čeka finale Tima Huntera, osma i deseta epizoda, pri čemu je devetu epizodu radio manje poznati Nimród Antal, pa još imam nade da će "Dillon nadjačati Shyamalana" i da će serija makar postati zanimljiva...

Link to comment

odgledao extant s02e01

 

ovi bas nemaju pojma gde ce i sta ce sa serijom, deluje da ce biti gore nego 1.sezona

mada cu verovatno gledati do kraja...sta cu kad sam sucker za iznadprosecnobudzetni sf :)

Link to comment

Meni obećali presude za Dark Matter pa ništa. <_<

 

Ne mogu da ti odgovore jer su oči iskopali da ne vide zakucani za ekran koliko je dobro.

 

Znaš onaj Firefly na koji se ceo ovaj forum ložio dok je još bio u značajnoj meri nerdovske veroispovesti? E pa isti fazon samo sa dodatkom amnezije i beskonačno gluplje. Dve epizode i fajront, od mene dosta.

Link to comment

Ne mogu da ti odgovore jer su oči iskopali da ne vide zakucani za ekran koliko je dobro.

 

Znaš onaj Firefly na koji se ceo ovaj forum ložio dok je još bio u značajnoj meri nerdovske veroispovesti? E pa isti fazon samo sa dodatkom amnezije i beskonačno gluplje. Dve epizode i fajront, od mene dosta.

 

 

whoa

 

Esam ja nešto loše shvatio ili ti loše pričaš o Fajerflaju? Ma nešto sam istripovo...

 

E, odo sad da vidim Dark Matter. A ti kad si tu, baci pogled i na ove ostale što sam nabrojo.

 

edit: Aaaaaa, pa on se budi iz kriogenkurcapalca, a brod se raspada i niko ne zna šta rade. Odlučio sam da je ovo referenca na System Shock 2 i gledam sve samo zato.

Edited by Lrd
Link to comment

Aha, praviš se da gledaš zbog kriogenike, a u stvari te navuklo dupe ove što se druga probudila to što sam ti usput pomenuo Firefly. Nisi čak ni pročitao do kraja rečenice pa evo da ti ovde ponovim: beskonačno gluplje.

Link to comment

Ono, jes' da deluje glupo, ali ne vidim vezu sa Fajerflajom.

 

Inače, glumi i Nik Sloter i to je dodatni bonus. Drago mi je da vidim da ponovo ima posla.

Link to comment

Nema veze taj deo sa amnezijom sa Firefly, ali vidim iz prve dve epizode da su u fazonu "mali ali odabrani team of misfits leti svemirom i rešava razne probleme, a klinka među njima ima neki voodoo insight ili nešto".

 

Dakle Firefly + Misteriozna Amnezija - Space Western Bullshitery = Dark Matter, QED.

 

Slaughteru Ničea sam odgledao, više ga neće biti, tako da ne moram dalje. Ali kažu da se pojavljuje Will Wheaton kasnije, tako da... uživaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...