Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

Ja sam odgledala prvu sezonu Heroja i skoro celu drugu, a onda je sve počelo da liči na Dinastiju ( Blejk Karington otac samom sebi, taj fazon), pa sam odustala, pa me zanima kako su su se uopšte završili, predpostavljam nekom svetskom apokalipsom?

Link to comment

ma jok... otkrili su svetu da postoje... pre toga su se svi voleli, mrzeli pa opet voleli pa međusobno bili familija ili nisu... jedan od većih mana serije što u startu nisu znali gde će da idu plus ih je zahvatio onaj period štrajka scenarista

 

koliko sam uspeo da pročitam, očekivanja su da je nastavak Heroes nekoliko godina kasnije sa svega nekoliko likova iz originalne postavke u svetu koji uveliko zna za njih i pita se gde su i šta rade sad kad je najteže (da ne pravim ref. na kucamo na vrata zaboravljenih asova)

Link to comment

Čisto da malo povratim balans, Heroji su se poprilično raspali od početka do kraja, ali sve u svemu to je jedna epska serija sa nezaboravnim trenucima i spektakularnim scenama i likovima.

 

Istina je i da su dinastički momenti prestigli sve latinoameričke zaplete sa putovanjem kroz vreme i paralelnim dimenzijama, ali meni je ovo jako draga serija i moraću da je repriziram.

 

Neke priče i zapleti su stvarno remek-dela, a neke stvari su mi bile prosto neverovatne, kao ova crtica iz paralelnog sveta. Ni u ludilu nisam mogao da pretpostavim da ću ovako nešto moći da vidim na televiziji (VIDEO):

 

http://www.youtube.com/watch?v=0mGZ56nI9wo

Link to comment

sajler je mogao da bude najfenomenalniji negativac vidjen na televiziji, ali jebiga, to je tim kring, svojevrsna mir-jam koja želi da bude ros mekdonald.

i jeste, heroji su verovatno medju najostecenijim serijama zbog strajka. onaj indijski naucenjak taksista je ko za srpsku seriju, istina.

 

uz sve mane, mnogo je volim, a da sam imala recimo 15 godina kad sam je gledala, sad biste svi bili banovani.

Link to comment

on positive side, ni jedna serija ikada mi nije napravila takav hype-fanboy efekat kao prva sezona Heroes :sleep:

 

kad je krenula druga sezona ja sam čekao da se emituje u Americi pa jutro iza toga krenem da skidam torent

Link to comment

Ovaj dark matter mozda i ispane ok. Vidicemo da li ce okrenuti na paranoju i klaustrofobiju u svemiru ili na ljigavstinu u borbi za pravdu protiv zlih korporacija.

Link to comment

nisam primetio da je neko skoro pomenuo - ovo je krenulo na SciFiju, Killjoys, ali ko i za sve ja sačekam da skonča sezona pa gledam đuture (ako mi se učini da nešto vredi) 

 

 

Link to comment

dobar je wayward pines, posle očajnog starta, zadnje 2 epizode su dale smisao radnji u varoši izolovanoj u vremenu i prostoru....

Ja danas odgledao 4,5 i 6. i sasvim sam zadovoljan razvojem price,odnosno sto postaje fini sf ...

 

p.s. Kad bese ide direktno na fox-u, cetvrtak ? Koliko ce biti epizoda ?

Link to comment

Ja danas odgledao 4,5 i 6. i sasvim sam zadovoljan razvojem price,odnosno sto postaje fini sf ...

 

p.s. Kad bese ide direktno na fox-u, cetvrtak ? Koliko ce biti epizoda ?

ide u 22:00 četvrtkom

Link to comment

ne već se 6 epizoda nije emitovala kod nas a ni u americi prošle nedelje ali zato jeste u australiji, zato je bila na netu još prošle nedelje, 7 epizoda će moći da se skine sutra  :) 

- 8 epizoda će se izgleda emitovati tek 9 jula

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...