Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

Шта би са мачорчићем?
ma nista za sada. osmica kaze da je dobro i da sutra izlazi iz ambulante. ja nesto muljam u pokusaju da napravim prostor za njega ali ja vec imam dva odrasla macora (nekastrirana) i moj veterinar je u fazonu da ne zna kako ce se ponasati ako im donesemo jos jednog. argh. ne mogu da verujem da nema niko drugi.
Link to comment

Тражи се један авлијски мачор, млађи, умиљат а ловац, да живи у крају који и мишеви воле. Био би цар и у неколико суседних авлија. Зрењанинци, да вас чујем.Фотке итд у приватне поруке. Ако све прође како ваља, фотка следи овамо.

Link to comment
Тражи се један авлијски мачор, млађи, умиљат а ловац, да живи у крају који и мишеви воле. Био би цар и у неколико суседних авлија. Зрењанинци, да вас чујем.Фотке итд у приватне поруке. Ако све прође како ваља, фотка следи овамо.
Нема везе, мачор се нашао у ширем комшилуку, бивша власница се скоро расплакала ал' шта да ради са троје... те сад имамо Јохана (дужа прича, ал' почиње од Стерије).
Link to comment

ako neko zeli da ponudi topli dom za gretu, evo je. oko tri meseca, vakcinisana, bez buha i glisti.ona i dve sestre nadjene u cuburskom parku krajem maja, kacila sam slike gore.mnogo voli da se mazi, voli da lize uvo i cesto sisa prste ili lakat, uobicajeno kod macica koji nisu dugo bili s majkom.ovakva je bila pre mesec danaIMG_0438.jpgsad je ovakva28072010278.jpgIMG_0451.jpg

Link to comment
Ja bih ponudio topli dom za Squier Jazz bass.
nece moci, nije jos vakcinisan.nego:
Struccna komisija gradskog Sekretarijata za komunalne poslove, koja brine o zdravstvenom stanju kerusse Mile, odredila je danas kriterijume koji che vazziti za njeno usvajanje, saopssteno je iz Veterinraske ustanove "Veterina Beograd". Prednost kod usvajanja kerusse, kojoj je pre visse meseci nepoznati poccinitelj odsekao sve ccetiri ssape, imaju lica sa stalnim prebivalisstem na teritoriji Beograda, zbog moguchnosti prachenja i nadzora nad zdravstvenim stanjem psa i uslova drzzanja i nege. S obzorom na invaliditet psa, buduchi usvojitelj morache da ima 24-ccasovno prisustvo uz psa i da poseduje kuchu sa dvorisstem ili stan koji ima izlaz na zelenu povrssinu, precizira se u saopsstenju dostavljenom Tanjugu. Takodje, prednost che imati ona lica koja nemaju visse od jednog psa, veliccine kerusse Mile, kao i stabilne finansijske prihode zbog neophodne medincinske nege i pojaccane ishrane. Usvajanje Mile biche moguche samo uz saglasnost buducheg vlasnika da struccna ekipa Veterinraske ustanove jednom meseccno ima pravo na pregled kerusse i uvid na koji se naccin pas neguje. Ukoliko dodje do neadekvatnog tretmana nadlezzne sluzzbe imaju pravo da oduzmu psa. Prijave za usvajanje kerusse Mile mogu se dostavljati Sekretarijatu za komunalne poslove - odsek Zoohigijena na adresu Golsortijeva 35. Prijave che razmatrati komisija, koju che, pored ostalih cclanova, cciniti i reditelj Goran Paskaljevich, ispred udruzzenja za zasstitu zzivotinja, devojka Sandra Spoja, koja je pronassla nesrechnu kerussu, i veterinar Miloss Randjelovich, koji je psu u prvim danima pruzzao struccnu pomoch, kao i direktor B 92 Veran Matich, medijske kuche koja je formirala Fond "Mila", navedeno je u saopsstenju.
Link to comment
  • 1 month later...

Onaj graver Jovanovic, jedini koji ostade medj' onim silnim kaficima u Njegosevoj- od pre neki dan kumi i moli da neko prihvati one dve njegove macke koje su oduvek bile zastitni znak radnje. Valjda ga je neko prijavio. Covek spreman da do kraja zivota placa, mesecno, za njihovu hranu,pesak, veta...Ako ima neka dobra dusa....

Link to comment
60111_1578237106324_1547538212_1440259_2379842_n.jpgOvaj mali jazavičar traži novi dom, jer moje bivše komšije, koje se sad sele, neće da ga vode sa sobom u stan, već bi radije da ga ostave nekome. Za sad je sam i konstantno plače. Ima dve godine, hoće da se mazi i muško je.Nalazi se na telepu u Noovm Sadu. Navikao je da pored sebe ima još jednog psa, jer je odrastao pored jednog velikog belog samojeda, ali mu definitivno treba veća pažnja od one koju su mu moje ex komšije poklanjale, je su ga stalno držali zatvorenog u betonski ograđenom dvorištu i ne sećam se da sam ih videla da ga šetaju.Ako ima zainteresovanih, molim da se jave na pm, kako bih ja stupila u kontakt sa komšijama.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...