Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

Ćao ljudi, veliki pozdrav svima.Moj drug je pre jedno 3 nedelje našao malo mače. Bio je u bari, promrzao i gladan. Drug mi je rekao da je toliko mjaukao da ga je sigurno ceo blok čuo. Bio je pun buva i jedno oko mu je bilo polu-zatvoreno, izgleda da je tek progledao. Sada je mali mačak kod njega evo već cetvrtu nedelju. Potpuno smo ga očistili od parazita. Sada je već to potpuno drugi mačak, zdrav i razigran. Veoma je umiljat i jako glasno prede. Mačkić se zove El Ninjo, a ja ga zovem jednostavno i ne baš maštovito "Malac":)).Pošto taj drug već ima mačka neće moći da zadrži još i ovog malog. Ja na žalost imam roditelje koji ne vole životinje tako da i ja otpadam. Nadam se da među vama ima neko zainteresovan za udomljavanje Njinja!Inače Njinjo je mužjak. Ima crno-belo krzno. Cenimo da ima negde oko mesec dana. Možete da ga vidite na slikama koje slede. ninjo002.jpgninjo003.jpgninjo004.jpgninjo010.jpgninjo012.jpgninjo013.jpgPošaljite PM ukoliko ste zaniteresovani :-)

Edited by El Ninjo
Link to comment
  • 1 month later...
sdc15431.jpgsdc15430.jpgsdc15425.jpgPokušavamo da nađemo dom ovoj maci na slikama.Pojavila se iznenada na našoj terasi, jako je lepa i zna da se ponaša u stanu. Cenimo da je mlada manje od 12 meseci. Cenimo, takođe, da je bila kućna mačka, ali ne znamo da li je vakcinisana i sterilisana. Inače, zovemo je Dara Krava Tihotapkica - jednom nas je uplašila (kad smo je primetili) nečujno se ušuljavši u stan pored usnulog strašnog psa čuvara i lagano se opružila pored kućišta računala..Razmišljali smo da je zadržimo, ali.. Ona i Duško bi se verovatno jako zaigrali dok smo mi na poslu :(Kontakt: 065-974-17-03 ili na PM. Edited by cika tale
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Maca, prelepa, Plišana, sumnja se da je otac ruski plavi, traži dom. Ima pet i po meseci, živela sa nama u stanu, ali zbog smanjenja komfora, mora da pronađe nove gazde.Ko ima uslove i želi neka se javi, neće zažaliti...post-659-12693515501527.jpg

Link to comment
Maca, prelepa, Plišana, sumnja se da je otac ruski plavi, traži dom. Ima pet i po meseci, živela sa nama u stanu, ali zbog smanjenja komfora, mora da pronađe nove gazde.Ko ima uslove i želi neka se javi, neće zažaliti...post-659-12693515501527.jpg
Ne sumnja se.
Link to comment
  • 1 month later...

svaki put se iznova raznezim kad vidim kako ima dobrih ljudi.renne - uzivaj!Sve je pocelo od Mile, da bi dosla do Albe (pticarka koja je ostala paralizovana zato sto ju je neko ustrelio kod azila u Rakovici), tako sam dosla do ingormacije od azilu u Budisavi Bellaza sve "maze i lunje" Gospodja Zorka radi sve da im napravi raj na zemlji, koliko je to moguce u Srbiji.svaka pomoc je vise nego dobrodosla.ja mogu da pomognem samo "iz daleka" i bice mi cast.

Link to comment
svaki put se iznova raznezim kad vidim kako ima dobrih ljudi.renne - uzivaj!Sve je pocelo od Mile, da bi dosla do Albe (pticarka koja je ostala paralizovana zato sto ju je neko ustrelio kod azila u Rakovici), tako sam dosla do ingormacije od azilu u Budisavi Bellaza sve "maze i lunje" Gospodja Zorka radi sve da im napravi raj na zemlji, koliko je to moguce u Srbiji.svaka pomoc je vise nego dobrodosla.ja mogu da pomognem samo "iz daleka" i bice mi cast.
I meni. Poslao sam im nešto para, nek se nadje.
Link to comment
I meni. Poslao sam im nešto para, nek se nadje.
i ja, relativno brzo stigne - za par dana. nesto se mislim, bolje da psi zive na salashu nego na ulici.samo sto je problem infrastruktura... ne mogu da zamislim kako je po blatu zimi.opet, lepo je da ima ljudi koji shvataju sta je problem - ljudi moraju da budu odgovoriji kad uzmu psa i nemaju prava da ga ostave a da ne budu kaznjeni.sad kad je vec toliko lutalica- imperativ je skloniti ih sa ulice, vakcinisati i sterilisati. trazi to vremena ali kad je vec tako, bolje da se odmah zavrnu rukavi!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...