Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Pa da, posle kraja sveta, stvari mogu da se menjaju samo na gore. 

 

U stripu, malo posle gornjeg upucavanja koje je preživeo because reasons, Hipster Carl krade neki AR-15, ušunjava se u kamion bad guys, i kad ga dovezu kog njih u bazu iskače Rambo-style RATATATATA da ih sve pobije, dete od ~10 godina.

 

Posle idu delovi sa Kung-Fu Jesusom i dedom koji drži tigra kao kućnog ljubimca.

 

A još posle stvari postaju malo onako... neuverljive, pa sam prestao da čitam.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

Pa da, posle kraja sveta, stvari mogu da se menjaju samo na gore. 

 

U stripu, malo posle gornjeg upucavanja koje je preživeo because reasons, Hipster Carl krade neki AR-15, ušunjava se u kamion bad guys, i kad ga dovezu kog njih u bazu iskače Rambo-style RATATATATA da ih sve pobije, dete od ~10 godina.

 

Posle idu delovi sa Kung-Fu Jesusom i dedom koji drži tigra kao kućnog ljubimca.

 

A još posle stvari postaju malo onako... neuverljive, pa sam prestao da čitam.

Ja zaboravila da Karl ima samo 10 godina :D Šta će da rade sa njim kad im sledeće godine poraste još 20 cm i počnu da mu izbijaju brkovi i brada? Hoće li ga tada ubiti bez obzira na  strip? Inače, fala bogu, skinuo je onaj jezivi šerifski šešir. Mislila sam da je glava srasla sa tim šeširom, pa da ćemo imati neku groznu u scenu otkinutog skalpa, ali ništa. Izgleda su tokom apokalipse koristili šampone za volumen kose.

 

 

Koji sad bed gajs? Mislim, oni uvek nabasaju na bed gajs, jel će to biti u ovoj sezoni ili u nekoj sledećoj.

Link to comment

Ne znam kad će, za sada izgleda da su oni (Rick & co.) bad guys u ovom novom okruženju (što je meni zanimljivo za gledanje, prvi put posle X vremena).

 

Tako je bilo i u stripu, ali onda kad uspostave kontrolu i objasne mekušcima da su sad oni in charge i pitaju se za sve, jel' jasno - naravno da se pojavi spoljni element, zlikovci koji bi da uzmu sve što šerfov mali pošteni gradić ima. Svojom pojavom opravdaju Rika i ostale što su se progurali do pozicija moći umesto matorih liberalnih slabića, fuj.

Link to comment

Baš mi je žao ovog poslednjeg crnca™, taman je postao gotiva. 

 

:o Brate pa to je Kris!

 

p185137_b_h3_aa.jpg

 

 

 

čak su ga i zombiji, inače bezdušni strvožderi, onako slako proždrali!

Link to comment

Ovu poslednju epizodu sam odgledala, ali da sada moram da kažem šta se desilo ne bih umela da prepričam. Zapravo, nema šta da se prepriča. Cela epizoda je bila neko nerezonsko muvanje. I jedino što pamtim je da je Mišone tresnula Rika po glavi dok je prebijao plavojkinog muža.

 

Kad će kraj sezone da se završi ovo mučenje?

 

 

af4a629fd0ee4680c6be6cf73e5b18e2.gif

Edited by Arkadija
Link to comment

Ih, kakva si. Kao da svaka epizoda u kojoj Righteous Rick dobije po glavi nije po definiciji odlična epizoda -_- Meni i dalje prija Gradić Pejton dinamika, iako su dijalozi glupavi kao što su uvek i bili. Čak mi i trapava romansa u kojoj se Rick loži na bivenu ženu (valjda zato što zna iz ličnog iskustva da su takve najposlušnije) dobro deluje jer znam ka čemu vodi. Doduše u stripu on završi sa Andreom koja je ovde odavno mrtva...

 

"Komšija bije ženu i decu, dakle moraćeš da ga likvidiraš." A zašto ga ti ne likvidiraš, moralno jezgro našeg čopora? Ah da, ti samo ubijaš decu i žene bolesne od gripa, OK.

 

Budalast je i prenos RW porodičnih problema u post-apokalipsu bez ikakve adaptacije. "Dragi, pošto si nasilan, ja te molim da napustiš kuću." A zašto ti nisi uzela dete i napustila kuću pre više meseci/godina? Da nisi možda finansijksi zavisna od njega? Ne možeš prosto da se useliš u bilo koju od milion praznih kuća koje imate, da zadužiš pištolj i kažeš mužu da ćeš ga upucati ako bude prešao prag?

 

Sa praktične strane, savršen je idiotizam da ljudi izlaze iza ograda i troše municiju na zombije koji im nikakva pretnja nisu, čisto onako terapijski. Šta će da rade kad budu potrošili sve metke a zombija ostane još par milijardi? Da se biju noževima i sekirama u potrazi za novim izvorom municije?

Link to comment

meni je zadnja epizoda okej. dosta se drzi stripa koliko se secam,

 

 

sledece nedelje finale od sat ipo, posle kao sesta sezona po najavama najbrutalnija najbrza blabla. . . pitam se da li ce da kastuju Isusa, bila bi kul uloga za Olifanta, taman da zavrsi Dzastafajd nauci kung fu pusti kosu i bradu :D

Edited by Blojler
Link to comment

Pa znam, jebote, ali neću da im otkrivam to što će verovatno da se desi :D Ajde stavi te detalje u [ spoiler ] [ /spoiler ] tegove.

Link to comment

 

 

Sa praktične strane, savršen je idiotizam da ljudi izlaze iza ograda i troše municiju na zombije koji im nikakva pretnja nisu, čisto onako terapijski. Šta će da rade kad budu potrošili sve metke a zombija ostane još par milijardi? Da se biju noževima i sekirama u potrazi za novim izvorom municije?

 

ovo mi je više prekurčilo - svako malo krenu u nekakvu šetnju i onda ide rutinirano probijanje lubanja nožovima. :ajme: 

 

mislim da je u jednom trenutku više ljudi bilo van zidina nego u Pejtonu. I to jedni radi patrole, drugi radi osvete, treći prosto ubijaju vreme......

 

cirkus.

 

Nego - šta znače ona W slova na glavama zombija?

Link to comment

Ne sećam se da li je toga bilo u stripu, ali pretpostavljam da su to bili likovi iz nekog obližnjeg mesta (Washington?) Videli smo onog malog kako pečatira "A" na ruke stanovnicima Aleksandrije, valjda je to popularno u tom kraju.

Link to comment

Ne sećam se da li je toga bilo u stripu, ali pretpostavljam da su to bili likovi iz nekog obližnjeg mesta (Washington?) Videli smo onog malog kako pečatira "A" na ruke stanovnicima Aleksandrije, valjda je to popularno u tom kraju.

 

ne znam - moja 2 centa je da će se u narednoj sezoni pojaviti neki Zombi Master ili tako nešto koji ih žigoše.  :fantom:

Link to comment

:o Brate pa to je Kris!

 

p185137_b_h3_aa.jpg

 

 

 

čak su ga i zombiji, inače bezdušni strvožderi, onako slako proždrali!

 

super su ga izjeli, highlight sezone! a on je sam kriv, em je crnac em se interesuje za arhitekturu i obrazovanje. 

 

odgledah poslednje dve uz nedeljni dorucak. pretposlednja je meni bila skroz ok, svasta se desilo, kreativni momenti sa zombijima, setup za tenzije u selu zbog smrti princa, a onda leti ova epizoda sa domestic violence i rikom i real world i upropasti ceo mini plot.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...