Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

to je najgledanija serija u americi u populaciji 19-49 god

- tako da neće skoro biti ukunuta, najveći problem će nastati kada karl bude morao da krene na koledž a treba da glumi predpubertetliju :lolol:

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

uhvatih konačno priključak sa Walking Deadom. 

 

Ne znam šta da kažem, .....u svakoj sezoni nadju "suparničku" ekipu, i sjebu ih i idu dalje. Kad padne gledanost roknu nekog od glavnih, pa onda dodaju novog. Sa onim flešbekovima su me podsetili na Lost, daleko bilo. 

 

kakobilo, ovako mogu do veka da teraju, imaju odredjenu bazu fanova i koliko im ona izdrži gledanost, guraće. 

 

Inače, serija je puna imbecilnih detalja - zombiji su em spori em glupi tako da možeš da rokneš na stotine otvaračem za konzerve. Plaća se i ceh stripu tako da krvi ima na sve strane i gde treba i gde ne treba. 

http://www.gocomics.com/realitycheck/2015/01/30

 

neće sliku da zakači, mora ovako

Link to comment

dobra epizoda, download iste mi je trajao duze nego gledanje

samo drzis srelicu napred i to je to.. nista bitno nisam propustio, sve sto je trebalo.. video sam

Link to comment

Ova je bila u top 5 najdosadnijih epizoda. Da ne pričam o tome da se ni jednog detalja ne sećam od poslednje epizode pre pauze, sem da je sestra nastradala. Gde su ovo pošli i zašto? Ni jednog razloga, sem da ubiju Tajrona.

Link to comment

ja se vama divim na istrajnosti.

polovinom pretprosle sam batalio, i nekako mislim da nisam pogresio, bezobzira sto veze nemam sta se sve izdogadjalo u medjuvremenu.

Link to comment

lepo je rekao wtf, ova epizoda sluzi da bi se odrzao zakon o odrzanju crnaca. dosadno, toliko su bili nemastoviti da su morali neke duhove da vade, ja se nisam svih ni setila. 

Link to comment

Meni nikako nije jasno kako likovi iz serije posle svega što su preživeli i dalje okreću leđa vratima duže od par sekundi (a da prethodno nisu proverili celu kuću). Zašto vozač mora da gleda u suvozača dok vozi i priča? Kao da ga ovaj neće čuti. A ono što mi ubedljivo najviše smeta još od prve sezone je to što ama baš niko ne radi ono što bih ja odmah uradila - napravila bih štitnike za najizloženije delove tela (vrat, zglobove, ulnu&radius...) i obavezno ih nosila kada idem na nepoznate lokacije. Međutim, bez obzira na sve što me nervira i što su se likovi razvodnili, a priča o zlim drugim ljudima se ponavlja u lupu, meni je ova serija i dalje super. :)

Link to comment

Heh, štitnike. Ne može tako, već su zombiji dovoljno bezopasni.

 

Kad nas već navlačiš u priču o realizmu, nikakva superspecijalna zaštita i ne bi bila potrebna, samo malo deblja odeća. Ja ovako živ ne bih mogao da da progrizem rukav svoje jakne, a truli zombiji kojima vilice samo što nisu otpale bez problema grizu kroz sve živo. Takođe, golim (trulim) rukama rutinski razvaljuju vrata od teške hrastovine, samo zato što ih je mnogo. Kao da zombi tamo negde u osmom redu može išta da doprinese onom prvom koji lupka slabašno po vratima.

Link to comment

Realno, zombiji bi trebalo toliko da smrde da bismo mogli da ih namirišemo kada nam se gegaju iza leđa. :)

 

Kad sam spomenula štitnike nisam ni mislila na neki superspecijani armor, to ne bih ni znala da napravim, već na ono što je po meni nekako logično, Prvenstveno bih obmotala neku kožu oko podlaktica. Ljudski ugriz je jači nego što se mislilo, pogotovu ako je jedini bol - bol k. za lepotu :blush: , a živo ljudsko meso jedina aspiracija. Ali onda opet, istruleli mišići nikako ne bi mogli da pokrenu toliku silu pa bi, logićno, faza raspada bila ključna za jačinu ugriza. OK, ne znam kroz šta sve takvi zubi mogu da prođu, ali znam da bih realno bolje prošla sa svojim štitnicima nego neko sa malo debljom odećom na +35.  :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...