Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Odgledao sam 4. serijal TWDa na jedvite jade.. Rastegnuše one epizode kada su po grupicama do granice izdržljivosti.

 

 

Megi i Glen ... brate smorili ste puža. Delovalo mi je skroz nategnuto što Megi nijednom nije spomenula sestru i sad sam guglajući skontao da ima puno ljudi koji to pominju, ali nisam našao odgovor,

A i nekako mi se čini da su mrtvaci postali mnogo manje osetljivi i na zvuk i na druge nadražaje. Mišon vodi ona dva nesrećnika na običnom konopcu, ne na čvrstom štapu kao na početku, ali je oni ne napadaju.

 

Odog da provrtim temu nazad, možda ima nešto zanimljivo da se pročita

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

Pojedoše, a Michonne mudro odlučila da se prosto ne pojavi u epizodi da se ne bi i njoj nešto desilo.

 

Serija od kako su stigli u to nekakvo naselje neočekivano neloša. Sviđa mi se dinamika po kojoj su Rick i ekipa bad guys, asocijalizovani svojim preživljavačkim™ iskustvom. Tu se drže stripa dosta verno, videćemo da li će biti tako i kad (ako?) se pojavi Negan.

 

Doduše kad se pojavi Kung-Fu Jesus i kralj sa tigrom, baš i ne moraju da se drže stripa kao pijan plota.

Link to comment

Baš mi je žao ovog poslednjeg crnca™, taman je postao gotiva. Gabrijela i slične bih preventivno spalio kad počne apokalipsa. Ne znam da li mi je gadniji i odvratniji on ili onaj drug sina™ što sve hoće da ostavlja da umru.

U stvari, Gabrijel mi je gori jer je neviđena štetočina.

Link to comment

Davno sam čitao, ali mislim da taj Gabriel ne postoji u stripu, umesto njega pokupili su onog drugog crnca - prvog na kog je Rick naleteo kad je na početku serije pobegao iz bolnice, onog što je imao sina koga je ujeo zombi pa je posle malo skrenuo i pravio nekakve zamke oko kuće? U stripu taj pođe sa njima i hooks up w/Michonne, ali popa ne bih rekao da su vodili.

 

Možda grešim.

Link to comment

Davno sam čitao, ali mislim da taj Gabriel ne postoji u stripu, umesto njega pokupili su onog drugog crnca - prvog na kog je Rick naleteo kad je na početku serije pobegao iz bolnice, onog što je imao sina koga je ujeo zombi pa je posle malo skrenuo i pravio nekakve zamke oko kuće? U stripu taj pođe sa njima i hooks up w/Michonne, ali popa ne bih rekao da su vodili.

 

Možda grešim.

 

Neću više da se šalim sa tvojom formom. Ali, bliži se plej-of. :(

 

doqnux.jpg

Link to comment

Propadoh načisto :(

 

I šta, jesu tog popa stvarno vodili sa sobom do Aleksandrije, ili kako se već zove ono mesto? Ako je odmah negde zaginuo, ne priznajem!

Link to comment

Propadoh načisto :(

 

I šta, jesu tog popa stvarno vodili sa sobom do Aleksandrije, ili kako se već zove ono mesto? Ako je odmah negde zaginuo, ne priznajem!

 

Ja sam čitao negde do 100. recimo, možda, i bauljao je tu, manje-više. Bio je u Aleksandriji, bio je pizda sve vreme, isto je nagovarao gradonačelnikovnicu™ da ih izbaci i krio se kad su zonbiji probili zidove i napravio je crkvu i jeo govana.

 

971.jpg

edit:

 

 

Propadoh načisto :(

 

 

Vini:

 

2z9lhqw.png

Edited by Lrd
Link to comment

Lrd:

2141545-w2.jpg

:O

 

iz diz 4 real?!?!?!?!

 

ako jeste, vracam se da gledam ovo smaranje od serije :D

 

btw. vi koji ste ostali da pratite, je l` citava i dalje ona Espinosa :)

i kako je Daryl? :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...