Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

To ti kažem, ideja je bolno glupa. Ideja je 1) policajci su outta control & trigger happy, hajde to nekako da ubudžimo u seriju i 2) privatni zatvori su praktično legalizacija robovlasničkog sistema, hajde to nekako da ubudžimo u seriju. Klasičan primer nepametno angažovane umetnosti™.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

To ti kažem, ideja je bolno glupa. Ideja je 1) policajci su outta control & trigger happy, hajde to nekako da ubudžimo u seriju i 2) privatni zatvori su praktično legalizacija robovlasničkog sistema, hajde to nekako da ubudžimo u seriju. Klasičan primer nepametno angažovane umetnosti™.

 

Pa ko ti kriv kad pratiš svet i dozvoljavaš da ti se vesti mešaju u umetnost. Ne znam šta se dešava u svetu, srećan i zadovoljan. Ko još prati to oko čega se umetnost angažuje?

Link to comment

Ih, treba da je vidiš kako zabaci na leđa nosiljku sa sve bebom pa zavitla katanom, a ručice i dalje tanke advokatske...

 

Bio je sjajan trenutak u prošloj epizodi kad upadnu zombiji u crkvu u kojoj se kriju Michonne, Carl, beba i popa, i izvuku se oni kroz neki tunel, a onda dođu na genijalnu ideju da zamandale vrata crkve sa spoljne strane, i tako zarobe sve zombije :isuse: Da se posle pojavio još koji, valjda bi na brzinu povadili eksere i otvorili vrata da i taj uđe, a onda opet sve zakucali.

 

Što je najbolje, kad im je već uspeo taj cunning plan, uopšte se nisu negde sklonili. Samo su sedeli tu ispred crkve da ih gledaju zombiji i nabijaju se na ta vrata... da bi ih par sati kasnije, gle čuda, razvalili i krenuli na ove :isuse:

Link to comment

 

 

Što je najbolje, kad im je već uspeo taj cunning plan, uopšte se nisu negde sklonili. Samo su sedeli tu ispred crkve da ih gledaju zombiji i nabijaju se na ta vrata... da bi ih par sati kasnije, gle čuda, razvalili i krenuli na ove :isuse:

 

Daaa, ali onog trenutka kada su zombiji razvalili vrata, pojavljuju se oni što su pre 5 epizoda iznenada i nemotivisano krenuli sa onim vojnikom i ludim naučnikom ka Vašingtonu u vatrogasnim kolima, i stanu pred vrata  crkvena i blokiraju ih tim istim vatrogasnim kolima i gle čuda, zombiji ne izađoše.  :lolol:

Edited by Arkadija
Link to comment

To ih uče na drugoj godini vojne akademije, predmet se zove Agresivno parkiranje vatrogasnih kola.

 

Ne znam samo kako su im se nečujno prikrali u punoj brzini? Možda su Carl i Michonne zaboravili kako zvuče motori sa unutrašnjim sagorevanjem... Mada, moja stara teorija je da taj pritajeni zombi virus koji svi imaju izaziva povremeno gašenje čula sluha. To objašnjava kako se svako malo zombi prikrade nekome, obično teturajući se kroz opalo lišće, žrtva ništa ne čuje dok napadač nije na pola metra razdaljine.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pepper?

 

Jeste bilo tužno ali rekao bih, epizoda s hepiendom. 

 

Inače, nakon treće epizode, dosta mi se popravio utisak o sezoni. Izbila mi je na drugo mesto, iza Asyluma. Ne očekujem da će ga nadmašiti.

Link to comment

Pepper?

 

Jeste bilo tužno ali rekao bih, epizoda s hepiendom. 

 

Inače, nakon treće epizode, dosta mi se popravio utisak o sezoni. Izbila mi je na drugo mesto, iza Asyluma. Ne očekujem da će ga nadmašiti.

 

Da, Pepper. Meni je ono bilo potresno. A sezona mi je bolja od prošle, ali mi je daleko ispod prve dve. Mnogo je rastrzana na sve strane i nisu mi tako jaki likovi.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Mlah. Okej, zbrzali smo i potrudili se da superemotivišemo finale, ali je jasno da je ovo odrađivanje. Realno govoreći, mogao sam da odustanem na pola sezone i da joj se više nikada ne vratim. Nema šta da se vidi, osim glumaca koje volimo.

 

Mrzi me da elaboriram, ali peta sezona će morati da napravi nešto revolucionarno da bih nastavio da gledam ovu seriju*.

 

 

 

 

 

 

 

 

* - figurativno rečeno, pošto ću je gledati u svakom slučaju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

uhvatih konačno priključak sa Walking Deadom. 

 

Ne znam šta da kažem, .....u svakoj sezoni nadju "suparničku" ekipu, i sjebu ih i idu dalje. Kad padne gledanost roknu nekog od glavnih, pa onda dodaju novog. Sa onim flešbekovima su me podsetili na Lost, daleko bilo. 

 

kakobilo, ovako mogu do veka da teraju, imaju odredjenu bazu fanova i koliko im ona izdrži gledanost, guraće. 

 

Inače, serija je puna imbecilnih detalja - zombiji su em spori em glupi tako da možeš da rokneš na stotine otvaračem za konzerve. Plaća se i ceh stripu tako da krvi ima na sve strane i gde treba i gde ne treba. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...