Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

koješta, od svih iritantnih likova iz grejz anatomi, ona (i bejli) su najmanje iritantne. svi ostali su neviđene plačipičke.
Ne znam za seriju u globalu, ali nekako na prvu loptu mi je odbojna, onako, uzasno me nervira kad je vidim, sta god da izgovori!btw, ko bese Bejli?
Link to comment
  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

vidi se da ne pratite kvalitetne serije. elem, ako je neki tv lik za odstrel, to je susan meyer delfino: 0000037889_20070220115449.jpgskoro ovako nešto iritantno nije napravljeno.

Link to comment
2mencryerjonespaley.jpgNije ni da nešto volim Čarli Šina u toj seriji, mislim da je izuzetno glupa, ali njega i ostatak ekipe u rijetkim trenucima kada sam gledao po koju epizodu sam smatrao čisto prolaznima, dok su mi ova dvojica baš išli na ganglije.
oh da!
Sto, naopako? Obojica su carevi, narocito klinac. To je jedina serija koju pratim, zapravo jedino sto gledam na TV-u osim sporta.
oh ne! probaj bilo šta drugo, bolje je. pecanje, klikeri, gledanje u zvezde, bolje je od uvrede čovečanstvu zvane 2 i po muškarca.
tom1.jpg
Meni je taj lik u seriji car, posebno u društvu sa Jean-Ralphiom.
Link to comment
A, ne. Najiritantniji lik iz The Wire je Ziggy Sobotka
+1Zigija bi tukao a glumcu dao Oskara.Osim njega tu je vec spominjani brat iz Prison Break-a (on je samo los)I Marlo koji mi od prvog pojavljivanja ide na kurac.E da i ona 3 hakera iz Dosije X-a
Link to comment
komplet ekipa iz ali mekbil, s posebnim akcentom na ove dve nesretnice. neizdrž. možda sam pogledala ukupno 4 epizode. na preskok i pre kablovske. kad smo imali samo rts, bk, košavu i knjige. ona crnkinja je the worst case of boob overuse and abuse in the history of ever. piggy.gif
upravo. mene oni podsecaju na neki sirotinjski cirkus u kome niko nema kakvu posebnu vestinu, pa moraju da prave grimase, smesno hodaju i bizarno govore i izgledaju, ne bi li neko dobacio dinar.
Link to comment
Ne znam da li je bila, ali ona je moj apsolutni pobednik u ovoj kategoriji
Slažem se. Kad bi turili nju i Horacija Kejna u istu seriju, svet bi implodirao.
Link to comment
serija bi bila dobra bez ovog ogavnog laboranta/forenzičara/hakeraperet.jpg
neš verovati ali ja gledam samo tu NCSI, manje-više zbog nje. inače gledam samo ponešto od engleskih serija. ostalo je vrrrrlo iritantno. ko bi sve nabrajao......valjda one iz seksa i grada njujorka nose šnjur. Edited by djordje geprat
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...