Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

aleksis je carica!
da kako nekog moze iritirati bilo koji lik iz 'dinastije'? :lol:s druge strane dzej ar, sju elen, bobi iz 'dalasa'..pretenciozno 'karakterni' a svi iritantni.zaboravih im prezime
Link to comment
  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

zaboravih ovu, glumila Lisu u SFU, ali na kraju je ipak skončala shodno svojoj iritantnosti...tn-500_taylorwm858193433.jpgovaj mi je po odvratnosti bio Horejšo Kejn 90-ih230441-thehoff_super.jpeg

Edited by mr@ki
Link to comment

Mene su u 6 ft Under nervirali na momente i cerka i Brenda. A i Nate. Mada mi se serija generalno svidja, ali vecina likova me makar u nekom momentu bash nervirala.+steveurkel2.jpgA za ove nisam siguran da li su iritantni ili samo smijesni [not in the good way]091109_1321_Download7th2.png

Link to comment

I niko ni da pomene Sookie? Očekivao sam da će sve prštati od njenih slika ovde. :DMeni lično nije toliko gadna, iako znam mnoge kojima se diže kosa na glavi od samog pomena njenog lika i dela.e da, E me je opasno nervirao, iako sam stvarno voleo seriju...kevin-connolly.jpg

Edited by mr@ki
Link to comment

Mene nervira, ali nije mi bash toliko iritantna. Znala je i tu i tamo da bude duhovita. Definitivno jedan od najslabijih likova u True Blood, ali nije mi bash toliko uzasna.Da ne zaboravim ove smarace iz Entourage. Svi su mi bezveze, ali ovaj lik pogotovo:drama(1).jpgPucao bi mu u koljena.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
... Nip/Tuck ...
Значи не да си убо. Апсолутно подржавам. Чак ми је и главни лик болно антипатичан.Dylan-Walsh-nt02.jpgnip-tuck106.jpgА што се тиче брзих 90-их, ови су без конкуренције:690443142.jpgmarcia-cross.jpgШто је најгоре, ова кучка сад доминира и преко кућаница/домаћица. angry.gif
Link to comment
Ko kaže bilo šta loše o seriji SFU umreće u najgorim mukama!
O seriji sve najbolje, i o većini glumaca. Više puta sam rekao da mi je to jedna od najboljih serija ikada. Hejt ide samo Lisi, a ona je čini mi se bila tamo samo jednu sezonu i onda umrla u najgorim mukama :)
Link to comment

Uh, meni je Brenda uzasna. A i cerka je prilicno dosadna na momente, pogotovo kad ode na fakultet i postane umjetnik. Postoje li dosadniji ljudi od umjetnika?

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...