Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

ko je ova?
Joely Richardson, ćerka Vanese RedgrejvGlumila u Nip/Tuck-u, mogao sam kompletnu postavu staviti ovde.Ne mogu se setiti ni jedne druge serije gde je bilo toliko iritantnih likova.
Link to comment
  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

Joely Richardson, ćerka Vanese RedgrejvGlumila u Nip/Tuck-u, mogao sam kompletnu postavu staviti ovde.Ne mogu se setiti ni jedne druge serije gde je bilo toliko iritantnih likova.
Ali taj pedercic sto je glumio sina glavnog doktora je ubedljivo najiritantniji. John-Hensley-nt04.jpgph34r.gif
Link to comment

Jon Seda je i u Treme uzasan. Ali kad smo vec kod Homicide, Callie Thorne je isto zesce iritantna. Jedini lik u The Wire koji me bash nervirao [pomalo i Kimina djevojka]callie-thorne7.jpgA sto se Nip/Tuck tice, nikad nisam mogao ni da pocnem sa gledanjem serije zbog ovog likaJulian_McMahon_nip_tuck.jpg

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

sa bilo kojom drugom glumackom ekipom serija bi bila gledljiva ali ovi... :puke:watch-how-i-met-your-mother1.jpga ovaj je posebna odvratnost4770_28adf.jpgedit - ma falzoun jeste skroz bezveze predomislio se kad sam video sliku invisiblelight na perspicu :blush:

Edited by Un-juice
Link to comment

Debeli Šef je jedini čovjek koji zaslužuje :pera: za otvaranje topica i poziv na dvoboj kuburama na tromeđi BiH-Crna Gora-Srbija. Dira mi Callie Thorne. angry.gifPonavlja se, ali moram opet:Horatio_Caine.jpgNekad davno:98732_1228434260579_215_280.jpgI, lik kojeg bih mogao tući, tući, tući...christopher_moltisanti1.jpg

Link to comment
Khal-and-Khaleesi.pngSerija bi mi bila 36% podnosljivija da nije ovo dvoje :puke:Sto se Callie Thorne tice, ne znam tacno zasto me nervira. Vidjeo sam je u nekom filmu prije desetak godina, odusevljeno konstatovao 'ova je igrala u Homicide!'. Onda je u tom filmu bila uzasna, dosadna krava, i od tad me nervira gdje god se pojavi.Dobro, Tori Spelling se ne racuna. Ona je toliko uzasna, da je ok :D Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...