Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

DeannaTroi.jpg
Ih, kad smo već kod Staza, Wesley fuckin' Crusher, tj Will Wheaton.250px-WesleyCrusher2366.jpgOgromno glumačko neumeće Marine Sirtis kombinovano sa glupim izmišljenim akcentom Diane Troi bledelo je u gotovo nevidljivu tačkicu u poređenju sa ovim sveznajućim derleom sa glupim osmejkom koji se u čitavoj seriji pojavljuje bez ijednog konkretnog razloga. Bilo je bolno gledati da svemirski brod galaktičke klase jednog takvog cara kakav je Žan Luk Pikard niko ne može da spase osim jebenog vunderkinda i to naravno u zadnjem momentu. On je inače i dobar primer kako je jednostavno sam lik te serije očajno napisan, Wil Wheatona sam kao glumca gledao u par drugih filmova gde je bio skroz dobar.Inače kad smo već kod Star Treka, gotovo pola ekipe Vojadžera, počev od Kapetanice, do onog glavnog švalera celog broda, i kretena kuvara. Onu nesretnicu Kim iz prve dve sezone sa šiljatim ušima da ne pominjem, napokon je neko iz producentskog tima pokazao malo kičmene moždine i rešio se da reši gledaoce mizerije da je i dalje trpe. Kad razmislim, u Vojadžeru nema jednog jedinog gotivnog lika, ili su svi bili iritantni ili potpuno bledi i bezlični, sve dok se nije pojavila carica 7of9.Od novijih stvari, šta dodati... vidim da je Sara Džesika već ispucana, ne bih je baš dodavao opet ako je bez preke potrebe. Recimo ovu dvojicu:2mencryerjonespaley.jpgNije ni da nešto volim Čarli Šina u toj seriji, mislim da je izuzetno glupa, ali njega i ostatak ekipe u rijetkim trenucima kada sam gledao po koju epizodu sam smatrao čisto prolaznima, dok su mi ova dvojica baš išli na ganglije.
Link to comment
  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

žena jednog od doktora iz nip&tuckmeni isto takođe veoma iritantna
i majka njegovog deteta, a u isto vreme i majka deteta drugog glavnog lika, pri cemu su dvojica glavnih likova partneri i dugogodisnji prijateljita serija zasluzuje like samo zbog svih bolestina
Link to comment

uh, da - sad se setih, a jednako spada u kategoriju why, oh why? i iritantni likovi. cupid: cupid_1998-show.jpgKO ovo gleda? kome je palo na pamet da napravi tako nešto i za koju ciljnu grupu? zašto nisu nahranili selo u africi tim parama? ili njima...

Link to comment
Od novijih stvari, šta dodati... vidim da je Sara Džesika već ispucana, ne bih je baš dodavao opet ako je bez preke potrebe. Recimo ovu dvojicu:2mencryerjonespaley.jpgNije ni da nešto volim Čarli Šina u toj seriji, mislim da je izuzetno glupa, ali njega i ostatak ekipe u rijetkim trenucima kada sam gledao po koju epizodu sam smatrao čisto prolaznima, dok su mi ova dvojica baš išli na ganglije.
Sto, naopako? Obojica su carevi, narocito klinac. To je jedina serija koju pratim, zapravo jedino sto gledam na TV-u osim sporta. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Sto, naopako? Obojica su carevi, narocito klinac. To je jedina serija koju pratim, zapravo jedino sto gledam na TV-u osim sporta.
Tjah, šta ga znam. Meni je to šablonski one-linerski sitkom koji ponajviše može da mi izvuče blagi osmeh tu i tamo, podosta bledo. Ne znam ni sam posebno da li me nervira taj glumac ili fakat da u seriji koja je osnovana oko dva brata on i Šin nemaju nikakvu interakciju, nikakav odnos na ekranu. Dva lika na ekranu koji kao da otaljavaju posao. Nesmešno mi je. Doduše, jesam TV snobčina.Za klinca znam. Nervira me jednostavno. Nemam pojma zašto :D
Link to comment

WHAT?Bodie i Ziggy su carevi. Ova dva posta da se izbrisu, a autori osude na maraton seksigrada.Ona dvojica staraca iz Law and Order mi idu na zivce. Ne mogu trazit slike, ali uzasno me nervirajuTakodje, Tim Roth iz 3. sezone Lie To Me. Stravicno, sta su napravili od lika. Nije da je serija ikad bila spektakularno dobra, ali na kraju je postala uzasna.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Izvini, ali Zigi, sa svojim stavom jebe mi se za sve i za svakoga uključujući i njega lično, je takav da poželim da ga šamaram neprekidno. Inače , svaka čast liku koji ga je glumio, bilo je za čistu 10.

Link to comment
post-5265-13200732754267.pngJebote, zbog nje nisam mogao da se zadrzim duze od 3 sec na Grey's Anatomy, a radi ilustracije, moram da kazem da sam cak jednom odgledao i epizodu Houp i Fejt.Uzasno iritantna faca, svaki cas kao da ce da zaplace ili da usere nesto, Aah!opet sam se iznervirao
Link to comment
WHAT?Bodie i Ziggy su carevi. Ova dva posta da se izbrisu, a autori osude na maraton seksigrada.
mene je uzasno nervirao j.d. u ozu. pa cim sam ga video u wire, odmah sam sav taj amionitet prema njemu preusmerio i na bodie-a.zigi je bio ok. mada bio je i on nepodnosljiv u nekim trenutcima..umalo da sam zaboravio i herc-a..
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...