Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

Uh, meni je Brenda uzasna. A i cerka je prilicno dosadna na momente, pogotovo kad ode na fakultet i postane umjetnik. Postoje li dosadniji ljudi od umjetnika?
Brendina uloga je genijalna, jedna od najboljih u seriji, meni barem, a ima BAŠ jaku konkurenciju.Mene je na momente iritirala ćera jer je Bal učinio depresivnom van svih granica, ali to je jako malo.Kad sam već tu na momente mi se Suki Stekhaus opasno pela na... Živce.
Link to comment
Slazem se, mada pojma nemam ko su ovo konkretno dvoje, ali prije svega sam mislio na same likove, ne toliko na glumce. Elem, house-thirteen-olivia-wilde.jpgZnam, izgleda super, chak mi se cini i da je Olivia Wilde prilicno kul, ali lik 13 mi je uzasno iritantan [doduse, ni ostali nisu nista bolji u Houseu nakon 3. sezone]
tebe treba tuci, zatvoriti u sobu i na 24h ti oduzeti daljinski i pustati serije Zdravka Sotre, zatim 24h BB show the best of, i na kraju Grand Paradu, jos te naterati da ucestvujes u glasanju!i onda ti dozivotno zabraniti postovanje na internet forumima angry.gif pa kako pobogu 13 moze da bude iritantan lik?! em je dobra za sve pare, em se vataci sa drugim dobrim pickama u seriji... sta je tu kog djavola iritantno?! :isuse: garant su mu u OZ sve extra likovi... <_<
Link to comment
tebe treba tuci, zatvoriti u sobu i na 24h ti oduzeti daljinski i pustati serije Zdravka Sotre, zatim 24h BB show the best of, i na kraju Grand Paradu, jos te naterati da ucestvujes u glasanju!i onda ti dozivotno zabraniti postovanje na internet forumima angry.gif pa kako pobogu 13 moze da bude iritantan lik?! em je dobra za sve pare, em se vataci sa drugim dobrim pickama u seriji... sta je tu kog djavola iritantno?! :isuse: garant su mu u OZ sve extra likovi... <_<
Dosadna je ko proliv, pa moze da bude dobra riba koliko hoce. Doduse, citav House je skoro negledljiv u zadnjih nekoliko sezona. Koliko su producenti mislili da je zanimljiv lik govori i to sto je prvo bila samo dobra riba, pa su mislili da ce samo to biti dovoljno. Pa su odlucili da je bisexual, ali ni to nije bilo narocito zanimljivo. Pa je onda dobila tesku bolest. Pa su je smuvali sa jednim od glavnih likova. A ako se ne varam, pomenulo se i da je imala problem sa drogom. Cameron i Cuddy su 100x kulji od nje.
Link to comment
pa kako pobogu 13 moze da bude iritantan lik?! em je dobra za sve pare, em se vataci sa drugim dobrim pickama u seriji... sta je tu kog djavola iritantno?! :isuse: garant su mu u OZ sve extra likovi... <_<
:lol:
Link to comment

baba na tavanu u "Alo alo"Kristl i nova Felon iz "Dinastije" (:P)Grkinja iz CSI New York (btw kapiram za Horacija, ali on meni uopšte nije iritantan nego jednostavno presmešan :lolol:)ima toga još

Link to comment
Al gde odma na nju nagazi? :cry: Kad se cela serija uzme od pocetka do kraja, njen lik je super konzistentan u svom exibicijalnom excentrizmu i nije uopšte plitak kao što je slučaj kod većine plastičnih nerd laboranata iz nekih drugih csi and alike serija.Sve ih diraj, samo nu ne :)A evo prve na mojoj listi:jennifer_ghost_whisperer.jpgPoprilično je samoeskplikativno ako je neko pokušao da gleda njenog Ghost Whisperera. Ta cutie-pie patetika me ne radi, a ona mi je na ganglijama otkad je znam. Njena ubedljivo najbolja uloga do sad je ona u spotu Enriquea Iglesiasa, jer ne priča i radi ono što najbolje zna - pozira i plače.
isuse, dženifer lav hjuit. najgora glumica svih vremena. inače, ghost whisperer mi je svojevremeno bio inspiracija da pokrenem temu o besmislenim serijama. ono kad gledate i pitate se zašto je nešto snimljeno i zašto još uvek traje i ko to pobogu gleda. nešto kao houp and fejt. nego, pobogu kako nekom ros može da bude iritantan? on topic:majko rođena, nobody (in their right mind) loves raymond:Ray-Romano.jpg+nobody gives a fuck how you met their mother you boring son of a bitch: josh-radnor-as-ted-mosby.jpgedit: jebeni ted mosbi je tolko iritantan da neće slika da se učita.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...