Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

mene je uzasno nervirao j.d. u ozu. pa cim sam ga video u wire, odmah sam sav taj amionitet prema njemu preusmerio i na bodie-a.zigi je bio ok. mada bio je i on nepodnosljiv u nekim trenutcima..umalo da sam zaboravio i herc-a..
OZ sam gledao 5-6 epizoda, nije mi se svidjeo. Ali Bodie mi je totalni car. Herc i Ziggy su annoying, kapiram sta hocete da kazete, ali nekako mi nisu tv-annoying, if that makes any sense. Samo budale [Ziggy uz to i potpuni tragicni luzer] kakve bi mogao da sretnes na ulici
Link to comment
  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

A koliko si puta gledala drugu sezonu? Ja sam prestao da se nerviram sto pravi gluposti kad sam obratio paznju na to koliko ga svako zivi dissuje™ u svakoj sceni u kojoj se pojavi. Tragican lik, jebiga. :(

Edited by Calavera
Link to comment
Pa, samo jednom. Jerbo sam tek letos rešila da i to odgledam. I ne vidim zašto tolika povika zbog Zigija. Naprosto, čovek mi je antipatičan.
Kad budes opet gledala, obrati paznju na njega. Vecina ljudi promeni misljenje posle toga. :D Edited by Calavera
Link to comment
post-5265-13200732754267.pngJebote, zbog nje nisam mogao da se zadrzim duze od 3 sec na Grey's Anatomy, a radi ilustracije, moram da kazem da sam cak jednom odgledao i epizodu Houp i Fejt.Uzasno iritantna faca, svaki cas kao da ce da zaplace ili da usere nesto, Aah!opet sam se iznervirao
koješta, od svih iritantnih likova iz grejz anatomi, ona (i bejli) su najmanje iritantne. svi ostali su neviđene plačipičke.
Link to comment
OZ sam gledao 5-6 epizoda, nije mi se svidjeo. Ali Bodie mi je totalni car. Herc i Ziggy su annoying, kapiram sta hocete da kazete, ali nekako mi nisu tv-annoying, if that makes any sense. Samo budale [Ziggy uz to i potpuni tragicni luzer] kakve bi mogao da sretnes na ulici
u ozu me je nervirao kao sto sam ranije rekao pa cim sam video njegov lik u wireu morao me je nervirati po difoltu, jbg. i kao sto kazes nisu toliko iritantni kao likovi iz nekih drugih serija ali neko ipak mora biti nepodnosljiviji i u wire-u. inace, bas sam onako razmisljao o wire-u i kako tamo nema bas onako iritantog lika (kao npr iz drugih serija tipa nanny, horatio, glavni lik iz himym, itd.) nego su svi onako ok. nema preterivanja oko likova. herc i carver (iako me je i on nervirao u oz-u, ovde je mnogo 'normalniji' ko je gledao oz zna o cemu pricam :D) cine odlican tandem, ali me ipak hercova logika, razmisljanje ponekad iznervira, a i sam glumac. ziggy je onako naporan lik, ali moze da prodje.
Link to comment
Da ne zaboravim ove smarace iz Entourage. Svi su mi bezveze, ali ovaj lik pogotovo:
Plus milion. Čak je i Ari Gold sa vremenom postao karikatura samog sebe... glavna četvorka nema premca po iritantnosti.Ipak nemaš pojmovog pojma za Trinaesticu. Njen lik je toj često užasno dosadnoj seriji bio potreban, neko ko ne da da ga se Houseova sranja previše dotiču (ono što je Foreman u pokušaju), plus lik koji ne istrtlja sve o sebi u prvih 15 minuta na ekranu. U seriji koja se 90% vrti oko prljavog veša, što pacijenata što lekara, neko ko bar pokušava da zadrži svoja sranja za sebe je poželjan. Ali džabe pričam ako je tebi Dr. Cameron pravi lik za tu seriju :D
već 4-a strana a još nema Suki.. :)
Ja odgledao čitave dve epizode True Blooda ukupno, a Sookie mi je igrala po živcima od petnaeste sekunde. Nepodnošljivo.
Link to comment
Plus milion. Čak je i Ari Gold sa vremenom postao karikatura samog sebe... glavna četvorka nema premca po iritantnosti.Ipak nemaš pojmovog pojma za Trinaesticu. Njen lik je toj često užasno dosadnoj seriji bio potreban, neko ko ne da da ga se Houseova sranja previše dotiču (ono što je Foreman u pokušaju), plus lik koji ne istrtlja sve o sebi u prvih 15 minuta na ekranu. U seriji koja se 90% vrti oko prljavog veša, što pacijenata što lekara, neko ko bar pokušava da zadrži svoja sranja za sebe je poželjan. Ali džabe pričam ako je tebi Dr. Cameron pravi lik za tu seriju :D
Moze biti da je do toga sto je Cameron igrala u seriji dok je josh bila dobra, ali Cameron mi makar izgleda kao osoba, trinaestica je kao eksperiment kojeg su budzili dok nisu dovoljno nabudzili da bi bila zanimljiva. A na kraju opet nije bila.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...